Standy Z Plexi/Pleksi Warszawa

Standy z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych standów z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Standy z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Marketing jest aktualnie siła napędową większości firm. Bez niego wiele marek nie mogłoby zaistnieć, o innych słuch zaginąłby równie szybko. Tylko odpowiednio przygotowana reklama, ekspozycja produktów i ich pokazanie potencjalnym klientom gwarantuje sukces w branży sprzedażowej. Nie bez powodu też na rynku znajdziemy wiele nowoczesnych, niezwykle przydanych rozwiązań takich jak standy wystawowe, z których korzystają firmy na całym świecie.

  Standy pod kolumny, standy głośnikowe i standy wystawiennicze

  Różnego rodzaju standy pod minitory, standy pod kolumny czy standy wystawiennicze to elementy, bez których ciężko się obejść w świecie sprzedaży i przedstawiania swojej oferty i usług. Standy do kolumn zwykle wykonane są z plexi (standy z plexi, standy z pleksi). Tego typu materiały stanowią podstawowe wyposażenie firm, które w ciekawy sposób chcą zaprezentować swój produkt. Wielu producentów tych materiałów proponuje innowacyjne standy reklamowe, standy na ulotki czy innego rodzaju produkty, sprawiając też, że prezentacja danego produktu jest o wiele łatwiejsza niż jeszcze kilka lat temu.

  Standy wystawiennicze i ich funkcjonalność

  Produkty typu standy promocyjne zwracają uwagę użytkownika i to zarówno swoją funkcjonalnością, prostotą wykonania, jak również łatwością montażu. Producenci tych materiałów oferują wykonanie standów na zamówienie, na wymiar, które będą dopasowane do konkretnych produktów, gwarantując tym samym ich wytrzymałość i odporność na użytkowanie. Standy wystawiennicze lub standy ekspozycyjne tworzone są w ten sposób, że mają optymalnie dobraną wagę specjalnych stalowych stóp, które znakomicie stabilizują cały system, zaś giętkie maszty wykonane z włókna szklanego rozpinają wydruk pomiędzy listwami. Produkty typu ścianka reklamowa są tak poręczne w użytkowaniu, że bez problemu można ją schować do standardowej podłużnej torby. Inne rozwiązania chętnie wykorzystywane przez wystawców to z kolei specjalne systemy, które pozwalają na zawieszenie samego wydruku na ścianie.

  Najbardziej popularne ekspozytory

  Wszelkiego rodzaju ekspozytory np. standy na stoliki bardzo często wykonywane są z materiału typu plexi (zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe). Ogromną zaletą tego typu materiału jest to, że jest to tworzywo, wykazuje doskonałe właściwości fizykochemiczne i jak żadne inne daje się dowolnie formować, a przy tym też zachowuje ogromna trwałość i bardzo estetyczny wygląd przez wiele lat.

  W ostatnim czasie wzrosła popularność standów i dziś znajdziemy je w praktycznie każdej branży. Warszawa jest jednym z miast, w których najbardziej widać tę zmianę. Pozwalają one na doskonałe wyeksponowanie produktów, sprawiając, że klienci zwracają na nie uwagę. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie standów na ulotki. Pozwolą one nie tylko je wyeksponować, czy postawić w dogodnym miejscu, lecz również wprowadzą ład i porządek. Ulotki można dowolnie układać, segregować, a cały stand wygląda niezwykle estetycznie, nawet wtedy, kiedy znajduje się na nim duża ilość ulotek. Podobnie rzecz się ma w przypadku standów pod monitory, czy kolumny. Standy multimedialne świetnie radzą sobie też jako ekspozytory informacji – tzw. standy informacyjne. Co więcej, standy ekspozytory pozwalają również na wyświetlanie z powodzeniem na nich obrazów, filmów, reklam. Wówczas mamy do czynienia ze standami multimedialnymi. To odmiana standów, która z miesiąca na miesiąc zdobywa ogromną rzeszę zwolenników, ponieważ w dobie cyfryzacji i nowoczesnego podejścia do technologii, coraz więcej producentów, wystawców, chce przedstawiać swoje usługi i produkty w sposób multimedialny. Wyświetlanie informacji na standach multimedialnych to więc idealne rozwiązanie.

  Zamów wykonanie standów z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić standy z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!