Displaye Z Plexi/Pleksi Warszawa

Displaye z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych displayów z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Displaye z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Niezależnie od tego, czy sprzedajesz jedzenie, sztukę, kosztowną biżuterię, czy po prostu prezentujesz materiały promocyjne, rodzaj używanego stoiska z pewnością wpłynie na zdolność przyciągania potencjalnych klientów. Stojaki ekspozycyjne są wykonywane z różnych materiałów, takich jak akryl, metal, szkło i drewno. Popularne w ostatnim czasie są displaye z pleksi. Zapewniają czysty i prosty wygląd oraz bardzo wszechstronną opcję ekspozycji wszelkiego rodzaju towarów. Oto cztery zalety używania stojaków wykonanych z akrylu.

  Wszechstronność

  Akrylowe stojaki zapewniają profesjonalny i czysty wygląd. Ponieważ materiał jest łatwo kształtowany, displaye reklamowe występują w różnych formach, takich jak uchwyty, uchwyty ścienne, stojaki, stojaki i skrzynki. U producenta można wybrać dowolny projekt na zamówienie i na wymiar. Są one odporne na warunki atmosferyczne, a zatem stanowią doskonałą opcję do eksponowania produktów wewnątrz lub na zewnątrz. Wybór kolorów to kolejna wspaniała cecha stojaków akrylowych. Mimo, że stoiska przezroczyste są najbardziej popularne, możliwe jest uzyskanie ich w różnych kolorach na zamówienie, aby podkreślić funkcje produktu.

  Lekkość

  Akrylowe stojaki ekspozycyjne to jeden z najlżejszych wyborów, jeśli chodzi o ekspozycję towarów na wystawach lub targach. Stojaki metalowe lub drewniane są trudniejsze w obsłudze podczas prezentowania przedmiotów w tymczasowej lokalizacji. Podczas gdy materiał akrylowy jest często dość łatwy do zarysowania, więc dobrze jest spakować go ostrożnie przed transportem.

  Łatwe do czyszczenia

  Czyszczenie stojaków akrylowych jest dość prostym procesem. Unikaj regularnego polerowania, ponieważ może odbarwić materiał. Zamiast tego użyj specjalistycznego antystatycznego uniwersalnego środka czyszczącego, aby upewnić się, że akryl jest zawsze czysty. Używaj papierowych chusteczek lub miękkiej gąbki, aby uniknąć zarysowania stojaka. Należy czyścić go raz lub dwa razy w miesiącu za pomocą specjalistycznego roztworu czyszczącego, który pomaga utrzymać czysty wygląd, a także regularnie odkurzać. Producent podaje dokładne informacje co do czyszczenia powierzchni.

  Niedrogi

  Stojaki akrylowe Warszawa są bardziej opłacalne niż displaye kartonowe, szklane lub metalowe. Nawet te, które zamawiane są na wymiar. Materiał akrylowy jest wytrzymały i nie jest podatny na rozkład lub rdzewienie. Są o wiele bardziej odporne niż stojak szklany i znacznie mniej podatne na złamanie.

  Ogólnie rzecz biorąc, wszechstronny stojak akrylowy stanowi doskonałą okazję do wyświetlania szeregu towarów we wszystkich sytuacjach i dostępnych w wielu rozmiarach w bardziej przystępnych cenach niż wykonane z innych materiałów.

  Zamów wykonanie displayów z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić displaye z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!