Konstrukcje Z Plexi/Pleksi Warszawa

Konstrukcje z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych konstrukcji z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Konstrukcje z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Szkło akrylowe, szkło organiczne, plexiglas, metaplex, czy pleksa to wszystko określania, które stosuje się, by nazwać jedno tworzywo. Materiał, który jest bezbarwny, sztywny, ale również termoplastyczny, który dzięki swym właściwościom jest idealny, by je dowolnie formować uzyskując ciekawe konstrukcje. Do czego możemy wykorzystać konstrukcje z plexi?

  Reklama dźwignią handlu

  Pleksi jest idealnym tworzywem do uzyskania konstrukcji, które świetnie sprawdzają się w reklamie. Nie od dziś wiadomo, że skuteczna reklama jest podstawą sukcesu w działalności każdego rodzaju firmy. Dzięki właściwościom pleksi konstrukcje reklamowe mogą osiągać różne wymiary i kształty.

  Możemy wykonać szyldy z plexi, litery, czy kasetony. Wszystkie konstrukcje z pleksi powstają na zamówienie, dzięki czemu spełniają indywidualne wymagania i sprawdzają się w każdej branży. Wykonane na wymiar będą idealnie komponowały się z otoczeniem, a design przyciągnie uwagę.

  Wykorzystanie podświetlenia wzmocni efekt, dzięki któremu kaseton reklamowy jeszcze bardziej będzie odcinał się od szyldów innych firm. Taka jest rola reklamy. Zwracać na siebie uwagę. Głośno krzyczeć. Przyciągać wzrok. Konstrukcje z pleksi Warszawa bez problem poradzą sobie z takim zadaniem. Dając firmie możliwość zaistnienia i zwrócenia na siebie uwagi.

  Meble z plexi

  Kolejnym elementem, w którym pleksi pełni bardzo ważna rolę są meble z plexi. Konstrukcje mebli z pleksi to bardzo nowoczesny design oraz wytrzymałość. Niebanalny wygląd regałów z plexi sprawia, że idealnie odnajdują się w różnych branżach. Meble z pleksi Warszawa dają ciekawy efekt zarówno jako witryny na cukierki, wyroby piekarnicze, czy regały sklepowe dowolnych branż.

  Regały z pleksi na zamówienie to idealny rozmiar dostosowany do konkretnych wymagań. Niskie, wysokie, z szerokimi bądź wąskimi półkami. Konstrukcje mebli z pleksi stworzone na zamówienie i zgodnie z sugestią klienta. Dzięki możliwościom jakie daje pleksi regały można zrobić dokładnie takie jakich potrzebuje klient. Pleksi jest materiałem trwałym, wytrzymałym i odpornym na uszkodzenia. Dzięki połączeniu jakie można uzyskać, dzięki różnym rodzajom pleksi, transparentnemu lub kolorowemu, meble mają bardzo nowoczesny, a jednocześnie minimalistyczny design, który idealnie współgra z nowoczesną przestrzenią.

  Pleksi jest bardzo ciekawym i dającym wiele możliwości materiałem. Meble, reklamy, czy
  ekspozytory reklamowe z pleksi, które producent może zrobić zgodnie z sugestiami zamawiającego są w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.

  Zamów wykonanie konstrukcji z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić konstrukcje z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!