Regały Z Plexi/Pleksi Warszawa

Regały z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych regałów reklamowych z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Regały z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Ekspozycja produktowa w miejscach sprzedaży, do których zaliczyć możemy zarówno małe sklepiki jak i punkty w wielkich galeriach handlowych, wymagaja zastosowania technicznych rozwiązań określonej wielkości, gdzie zmieści się bogaty i szeroki asortyment towarowy.

  Co zrobić, gdy dotychczas stosowane regały na dobre się wysłużyły i chcielibyśmy zastąpić je czymś nowym, bardziej wytrzymałym, a zarazem oryginalnym? Odpowiedź jest prosta! Wystarczy zainwestować w regały z plexi. Ich projektowaniem oraz kompleksowym wykonawstwem zajmujemy się już od lat.

  Nasze regały są doskonałym połączeniem wysokiej jakości oraz unikalnego dizajnu. Takich regałów nikt nie będzie wstydził się zastosować w swoim sklepie lub dowolnym punkcie sprzedaży. Na regałach przechowywać można produkty wszelkiego rodzaju, począwszy od typowo spożywczych poprzez wszelkiego rodzaju produkty przemysłowe, gospodarcze oraz wielobranżowe.

  Propozycje naszych regałów z pleksi kierujemy przede wszystkim do hurtowni wielobranżowych, gdzie bardzo istotna jest forma kompletowania i składowania towaru przeznaczonego na późniejszą sprzedaż.

  Regały z plexi – wysokie i niskie

  Nasze regały z pleksi przybierają różną postać. Wykorzystywana z użyciem najnowocześniejszych technologii plexa pozwala na otrzymanie unikalnych kształtów oraz grubości półek, które po dokonaniu ostatecznego montażu utrzymują nawet najbardziej skomplikowane obciążenie.

  Połączona pleksa nie zarysowuje się i nie niszczy pod wpływem przemieszczania, przesuwania towarów na kolejnych, licznych półkach. Można u nas dokonać zamówienia na regały z pmma opracowanych na bazie projektów przeznaczonych do masowej produkcji.

  Takich zamówień otrzymujemy najwięcej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli na szczególne potrzeby stworzyć unikalne regały na wymiar. Wystarczy, jeśli przedstawicie nam określony projekt wraz z dostosowaniem wymiarów do wnętrz, w jakich miałby się znaleźć.

  Postaramy się dokonań wszelkich starań, by marzenie o unikalnym regale z pleksi stało się rzeczywistością!

  Przykładowe oferty regałów:

  • Regały na cukierki – bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich cukierni i sklepów spożywczych. Mogą z nich korzystać także supermarkety. Mają wiele wysuwanych szufladek, w których zmieszczą się nie tylko tradycyjne cukierki zwijane w papierki, ale także drobniejsze formy cukiernicze, żelki, itp.
  • Regały na pieczywo – umieścić można na nich chleby oraz bułki wszelkiego rodzaju. Szczególnie świeże pieczywo prezentuje się znakomicie na nowoczesnych regałach.
  • Regały promocyjne – przeznaczone na wszystkie produkty objęte korzystnymi rabatami. Mogą być to produkty z działu spożywczego, odzieżowego, kosmetycznego, kulturalnego, itd.
  • Regały sklepowe – uniwersalne formy meblowe przeznaczone dla wszystkich sklepów z dowolnie wybranych branż. Są wysokie i mają liczne półki z regulowanymi poziomami. Ich ogromną zaletą jest wytrzymała konstrukcja oraz pojemność.
  • Regały z drzwiami – regały zamykane. Na produkty, które trzeba w jakiś sposób ochronić przed bezpośrednim kontaktem z czynnikami zewnętrznymi, np. nabiał lub cenne przedmioty przeznaczone na sprzedaż.
  • Małe regały – na asortyment uzupełniający w sklepie ten główny. Przeznaczone mogą być dla produktów przecenionych.

  Najwyższa estetyka

  Regały, które wykonują nasi projektanci oraz pracownicy techniczni mogą być przezroczyste lub matowe, jeśli chodzi o dobór powierzchni materiału podstawowego, którym jest plexiglas. Musimy w tym miejscu zaznaczyć także, że niezwykle ciekawie prezentują się regały, gdzie zastosowano pleksiglas obu gatunków.

  Wartość estetyczna końcowego rozwiązania technicznego ma dla nas wartość nadrzędną. Produkowane na szeroką skalę regały z plexi Warszawa stały się symbolem najwyższej jakości oraz dizajnu, który nie wchodzi na salony tylnymi drzwiami.

  Jako producent plexi możemy pochwalić się współpracą z wielkimi sieciami sklepów oraz hurtowni. Większość z nich to markowe przedsiębiorstwa o określonej renomie oraz prestiżu.

  Wykonując projekty dla wielu prestiżowych firm nie możemy dopuścić do tego, by produkcja plexi okazała się klapą! U nas żadne dokonanie techniczne nie jest dziełem przypadku, dzięki czemu możliwe są do pozyskiwania nawet najbardziej ekstrawaganckie formy regałów.

  Regały z plexi – zamów już dziś!

  Nasza hurtownia wyrobów z plexi otwarta jest na współpracę z Klientami zarówno z Polski jak i z zagranicy. Wystarczy nawiązać kontakt przez naszą stronę internetową, by marzenia o okazałym kompleksie regałowym zaczynały konsekwentnie stawać się rzeczywistością.

  Różnej wysokości oraz szerokości regały z plexi na zamówienie z pewnością sprawią, że w niejednym sklepie czy hurtowni wreszcie zapanuje większy ład oraz porządek.

  Nasza plexi na wymiar ubogaci wnętrza każdego punktu sprzedaży i sprawi, że wystrój stanie się dziełem przemyślanego działania, a nie przypadkowym kompletowaniem mebli, które po długich latach służenia do niczego już się nie nadają.

  Stare regały z drewna i metalu wyrzucajmy więc na śmietnik – zastępując je regałami z plexi. Czystej, jasnej i przejrzystej. Takie rozwiązania tylko u nas!

  Zamów wykonanie regałów z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić regały z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!