Grawerowanie Plexi

Grawerowanie plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie grawerowania plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Grawerowanie plexi na zamówienie

  W dzisiejszych czasach plexi jest materiałem, który zyskuje coraz większą popularność. Obecnie bez tworzyw sztucznych praktycznie nie potrafimy się obyć, a wiele z nich jest wykorzystywane przykładowo do wykonania przedmiotów codziennego użytku. Tak samo jest również z plexi. Zatem gdzie ten materiał dokładnie znajduje zastosowanie oraz w jaki sposób możemy go modyfikować?

  Grawerowanie plexi coraz chętniej wybierane

  Pleksa lub też pleksiglas, bo tak również popularnie określa się plexi, znajduje zastosowanie między innymi w produkcji okien oraz samolotów, a także statków czy innych pojazdów. Wykonane są z niej reflektory oraz różne statuetki i gadżety.

  Zdecydowanie plexiglas to materiał, który już od dłuższego czasu zyskiwał dużą popularność. Bez wątpienia jest to polimer, który jest nie tylko wysoce wytrzymały oraz sztywny, ale jednocześnie możliwa jest jego obróbka. Jest to niewątpliwie bardzo duża zaleta, ponieważ dzięki temu, iż jest on przykładowo termoplastem, możemy wykonywać na nim między innymi grawerunek, bez zaburzenia jego struktury. Grawerowanie pleksi to bardzo popularna metoda ozdabiania tego materiału, ponieważ można z niego wykonać naprawdę różnorodne rzeczy i często mogą to być między innymi spersonalizowane prezenty.

  Warszawa to z pewnością duże miasto, gdzie znajdą Państwo tego typu usługi. Jednak już dziś zapraszamy Państwa do naszej firmy, ponieważ od lat plexa jest materiałem, w którym wykonujemy różnego rodzaju grawery.

  Zamów teraz!

  Jeśli chcą Państwo zamówić grawerowanie plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!