Obudowy Z Plexi/Pleksi Warszawa

Obudowy z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych obudów z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Obudowy z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Obecne czasy nie tylko sprzyjają, ale wręcz wymagają od nas zastosowań materiałów innowacyjnych w projektowaniu oraz aranżacji naszej codziennej przestrzeni. I nie chodzi tu jedynie o przestrzeń, w której żyjemy każdego dnia, ale także o miejsca, gdzie pracujemy i spędzamy czas poza domem.

  Jak połączyć funkcjonalność danej formy z wytrzymałością oraz wysokiej jakości materiałem przeznaczonym na obudowę danego obiektu przemysłowego? Jeszcze kilka lat temu zastanawialibyśmy się nad tym bardzo długo. Dziś odpowiedź na to pytanie zdaje się być już ogólnie znana, a jeśli ktoś z Państwa ma wątpliwości – postaramy się utwierdzić w przekonaniu, że nie ma lepszego rozwiązania.

  Nasza firma zajmuje się tworzeniem profesjonalnych obudów z plexi z bogatym przeznaczeniem. Wszystkie procesy technologiczne przy tworzeniu elementów z tworzyw sztucznych nasi specjaliści opanowali w stopniu perfekcyjnym. Profesjonalne podejście do tematu obudów dotyczy zarówno teorii, jak i praktycznego tworzenia projektów od absolutnych podstaw.

  Obudowy z plexi, czyli stwórzmy coś z pomysłem!

  Nasze obudowy z plexi zdobyły uznanie w oczach wielu kontrahentów nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Możemy pochwalić się licznymi nagrodami oraz wyróżnieniami na targach i przeglądach nowoczesnych form przemysłowych.

  Często już na wstępie spotykamy się z zapytaniami – „Dlaczego warto stosować tworzywa sztuczne w codziennym projektowaniu form przemysłowych?” Na to pytanie odpowiadać można godzinami, postaramy się jednak przedstawić wszelkie najważniejsze informacje stawiające technikę wytwarzania i obróbki pleksi jako optymalne rozwiązanie techniczne i wizualne w dzisiejszych czasach.

  Profesjonalne i w każdym szczególe dopracowane obudowy z pleksy są niepodważalnym dowodem na trwałość oraz wytrzymałość formy. Z pomocą efektownie i ergonomicznie zaprojektowanej obudowy można uatrakcyjnić wygląd wybranego wnętrza, a także przysłużyć się temu, by cała przestrzeń była dla nas o wiele bardziej praktyczna i pozbawiona przypadkowych elementów. Zyskują na tym nie tylko standardowe obiekty mieszkalne, ale także:

  • Biura
  • Sklepy
  • Magazyny
  • Pomieszczenia przemysłowe
  • Szkoły

  a także wszystkie miejsca, których funkcjonowanie uzależnione jest od zbiorowej działalności społecznej.

  Każdy Klient traktowany jest indywidualnie

  I w tym właśnie tkwi cały sekret naszego sukcesu. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasi specjaliści przygotowali całe zestawy projektów do masowego przeznaczenia, ale bierzemy także pod uwagę indywidualne potrzeby, gdy potrzebny okazuje się być moduł określonego projektu na specjalne życzenie.

  Dla nas w temacie obróbki pleksi nie ma zadania nie do wykonania! Zwracamy uwagę nie tylko na ogólne kształty form oddanych nam do wykonania. Równie ważne są dla nas także szczegóły, np. w postaci oznakowań firmowych lub grawerów. Podnoszą one zawsze wartość estetyczną danego produktu wykonanego z tworzywa sztucznego.

  Nasze obudowy z pmma na tle produktów konkurencyjnych silnie wyróżniają się tym, że nie widać w nich śladów na łączeniach konstrukcyjnych. W umiejętny oraz sprawdzony sposób potrafimy zatuszować działania maszyn fabrycznych, niezależnych od naszej woli.

  Efektowne obudowy z pleksi, wychodzące spod marki naszej firmy mogą mieć najbardziej unikalne i najrzadziej spotykane kształty. Wystarczy przedstawić nam lub skonsultować dany projekt!

  Dla nas kształt i kolor zawsze mają znaczenie

  Zanim kształty obudowy z plexi nabiorą ostatecznej formy, projekt musi przejść wszystkie fazy analizy, by nic nie zostało oddane dziełu przypadku. Dzięki temu łatwo wystrzegamy się błędów technicznych oraz fabrycznych.

  Projektujemy obudowy z pleksi warszawa nie tylko w oparciu o naturalną, przezroczystą strukturę tworzywa sztucznego. Jesteśmy otwarci na zastosowanie pleksi różnokolorowej. Dzięki temu formy przez nas wytwarzane mają szansę zagościć w wielu branżach i miejscach, o jakich wcześniej mało kto by pomyślał! Specjalne życzenia naszych Klientów są dla nas wyzwaniem.

  Gdzie najczęściej spotkać można nasze obudowy z pleksi?

  Rozpiętość branż, dla których tworzymy od podstaw obudowy z plexi, jest bardzo szeroka. Najszerszą gałęzią odbiorczą naszych produktów jest branża reklamowa. Wszelkiego rodzaju nośniki reklamowe w postaci stojaków wymagają trwałej oprawy oraz dostosowania odpowiedniej formy w kontrze do ciągle zmieniających się warunków pogodowych. Z naszych obudów z plexiglasu do stojaków o przeznaczeniu reklamowych korzysta wiele firm i korporacji, a także jednoosobowych podmiotów gospodarczych.

  Nie można zapomnieć także w tym miejscu o wszechstronnej działalności firmy w kierunku wytwarzania obudów pod instalacje elektryczne. Dzięki naszym obudowom z pleksiglasu możliwe stało się wreszcie zaprowadzenie gruntownego porządku w instalacjach przemysłowych i domowych, elektrycznych. Bogate możliwości techniczne sprawiły, że z naszych usług korzysta szereg przedsiębiorstw lub indywidualnych projektantów powołujących do życia realizacje o przeznaczeniu artystycznym.

  Zamów wykonanie obudowy z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić obudowy z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!