Witryny Z Plexi/Pleksi Warszawa

Witryny z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych witryn z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Witryny z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Identyfikacja zewnętrzna firmy, umieszczona przed wejściem do jej siedziby to najlepszy punkt orientacyjny dla potencjalnych klientów i zarazem dobra forma reklamy. Oczywiście rolę taką może spełniać nawet prosty szyld, w postaci płaskiego arkusza blachy z nadrukiem, wykonanie tego elementu w nieco bardziej efektownej formie z pewnością będzie przyciągało uwagę większej rzeszy ludzi, a o to przecież chodzi w reklamie.

  Atrakcyjne, jak plexi

  Nie od dziś wiadomo, że interesujące formy wymagają zastosowania mniej typowych materiałów wykonawczych. W przypadku szyldów i witryn reklamowych zasada ta także obowiązuje. Warto zatem przyjrzeć się możliwościom, jakie przed wykonawcami tego typu realizacji otwiera wykorzystanie do tego celu pleksi, czyli szkła akrylowego.

  Plexa jest bardzo plastycznym materiałem, umożliwiającym wykonywanie przy jego wykorzystaniu nawet bardzo skomplikowanych form przestrzennych. Wbrew pozorom jest ona bowiem dość elastyczna i plastyczna (po podgrzaniu), dzięki czemu da się naginać, przeginać i zniekształcać w pożądany sposób.

  Nie trzeba dodawać, że takie właściwości umożliwiają kreowanie przy wykorzystaniu pleksi bardzo zróżnicowanych i niekiedy złożonych kształtów. Z tego też powodu w ostatnich latach bardzo mocno na popularności zyskały witryny z plexi, do złudzenia przypominające produkty ze szkła.

  Imitacja o większej dozie bezpieczeństwa

  O ile jednakże zastosowanie szkła rodzi rozmaite niebezpieczeństwa w przypadku jego stłuczenia, o tyle wszelkie produkty z pleksi są w zasadzie wolne od tego rodzaju ryzyka. Witryny z plexi są więc coraz chętniej wykorzystywane, stając się stałym elementem widoku na ulicach polskich miast i miasteczek.

  Co szczególnie istotne tego typu witryny wyróżniają się oryginalnością na tle swoich szklanych odpowiedników. Są przy tym, jak już powyżej wspomniano, o wiele bezpieczniejsze, dzięki czemu właściciele firm, które korzystają z takich form ekspozycji, nie muszą się zbytnio obawiać o ryzyko wystąpienie niebezpiecznych zdarzeń związanych z ich uszkodzeniem.

  Duże możliwości

  W naszej ofercie znajduje się wykonywanie witryn i innych ekspozycji ze szkła akrylowego, określanego jako pleksi lub plexa. Witryny zewnętrze, stojaki reklamowe, logotypy w formie stojaka, pamiątkowe statuetki i ramki – wszystko to jesteśmy w stanie wykonać z pleksi. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia naszych klientów, toteż zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą i złożenia zapytania o konkretne realizacje.

  Żadna z potencjalnych potrzeb, zgłoszonych przez naszych klientów, nie zostanie przez nas zignorowana. Staramy się poszukiwać indywidualnych rozwiązań i przedstawiać je w czasie dyskusji z klientami, z jednoczesną gotowością do wprowadzenia proponowanych zmian.

  Z nami uda Ci się zrobić niezwykłą reklamę przestrzenną Twojej firmy. Pamiętaj – Twój pomysł to nasz kapitał. Z pleksi można zrobić prawie wszystko. Jeśli jednakże masz wątpliwości odezwij się do nas, a je rozwiejemy. Jesteśmy tu po to, aby wspomóc Cię w skutecznej, wizualnej walce o klientów. Wierzymy, że nasze realizacje zbliżą Cię do końcowego sukcesu. To będzie również i nasz sukces. Zapraszamy do bezpośrednie kontaktu i nawiązania dłuższej współpracy.

  Zamów teraz!

  Jeśli chcą Państwo zamówić witryny z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!