Ściany Z Plexi/Pleksi Warszawa

Ściany z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych ścian z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Ściany z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Od lat otwarte przestrzenie w mieszkaniach podbijają nasze serca. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkanie wydaje się przestronniejsze, jaśniejsze, daje nam więcej możliwości aranżacyjnych. Czasami jednak chcielibyśmy wydzielić w mieszkaniu pewne strefy. Budowa tradycyjnej ściany działowej nie jest jednak najwygodniejszym rozwiązaniem. Może warto zastanowić się nad budową ściany?

  Przestronnie i jasno, a jednak oddzielnie…

  Zachowanie przestronności wnętrza jest jedną z największych zalet ścian z plexi. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zachować wrażenie, że przestrzeń nie uległa zmniejszeniu, a jednocześnie w ten sposób możemy wyznaczyć różne sfery w mieszkaniu.

  Gdzie sprawdzają się ściany z pleksi?

  Sąone idealnym materiałem do wydzielenia łazienki, czy garderoby. Dzięki ich dużej wytrzymałości i możliwości zrobienia ściany na wymiar możemy swobodnie aranżować przestrzeń.

  Ściany z pleksi w łazience, czy garderobie idealnie sprawdzają się w tych pomieszczeniach przede wszystkim ze względu na możliwość łączenia z innym budulcem. Bardzo często pomieszczenia te są niedoświetlone. Pleksi dzięki swojej transparentności idealnie nadaje się na wykończenia tych pomieszczeń. Może pełnić funkcję „wewnętrznego okna”, dzięki któremu pomieszczenie bez dostępu do światła naturalnego, zyska nowy wizerunek. Dzięki łączeniom, które można swobodnie dobierać rozmiarem jesteśmy w stanie uzyskać taką ścianę, jaka jest nam potrzebna. Producent Warszawa może na zamówienie dostosować ścianę do indywidualnych potrzeb klienta. Takie rozwiązanie optycznie powiększy pomieszczenie i je rozjaśni.

  Kolejną zaletą ściny z pleksy jest możliwość jej dowolnego formowania. Dzięki tej zalecie istnieje możliwość poprowadzenia jej po łuku, czy nadania jej innych krzywizn. Takie rozwiązanie urozmaici przestrzeń. Nada jej wyjątkowego, niespotykanego charakteru.

  Transparentna czy kolorowa?

  Pleksi najczęściej występuje jak materiał transparentny. Dzięki temu idealnie komponuje się w każdej przestrzeni dopasowując się do istniejącego wystroju. Istnieje jednak możliwość zbudowania ściany z pleksi kolorowej. Taki dodatek w mieszkaniu może być ciekawym, charakterystycznym punktem mieszkania, który nadaje mu charakteru i tworzy niepowtarzalną i niebanalną kompozycję, która przyciąga wzrok i charakteryzuje przestrzeń.

  Nasze ściany mają bardzo wiele zastosowań i mogą w prosty sposób pozwolić na dowolną aranżację przestrzeni. Są ciekawym i niebanalnym rozwiązaniem, które niewielkim nakładem pracy i kosztów mogą zmienić nasze mieszkanie nie do poznania. Dzięki swoim cechom możemy wpisać je w przestrzeń bądź uczynić z nich charakterystyczny element wystroju.

  Zamów wykonanie ścian z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić ścianę w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!