Kieszenie Z Plexi/Pleksi Warszawa

Kieszenie z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych kieszeni z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Kieszenie z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Żyjemy w czasach, w których ze wszech stron otaczają nas ulotki. Każdy mniejszy czy większy przedsiębiorca, chce jak najlepiej przedstawić swoją firmę, produkty lub usługi, więc najlepszym rozwiązaniem na dotarcie do odbiorców jest przekaz „pisany”, czyli wyeksponowanie reklamowych treści na banerach, bilbordach czy tak zwanych „potykaczach”, ustawianych przy reklamowanej firmie.

  Obecnie, dużo prostszą formą, ale docierającą do ogromnego grona potencjalnych klientów jest produkcja niewielkich ulotek, folderów czy innych materiałów, zawierających często zdjęcia, grafikę, logo firmy oraz odpowiednio zredagowaną treść, w której umieszczone są niezbędne informacje na temat działalności danej firmy.

  Ulotki, broszurki i foldery

  Tego typu broszurki czy ulotki reklamowe często wrzucane są do skrzynek pocztowych mieszkańców bloków na okolicznych osiedlach, leżą w sklepach na ladach, darowane są przy okazji eventów ulicznych lub imprez masowych w plenerze i lokalach, rozsyłane są wraz z paragonami potwierdzającymi zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych albo po prostu rozdawane przechodniom na ulicach miast czy miejscowości.
  Takie działanie stwarza dla reklamujących się firm, możliwość pozyskania większej ilości potencjalnych klientów lub kontrahentów, lecz samo rozdawnictwo reklamujących treści nie zawsze skutkuje, ponieważ ogromna ilość tych niewielkich folderów reklamowych ląduje po prostu w koszu na śmieci lub kończy jako materiał recyklingowy, ponieważ by zainteresować się firmą lub towarem trzeba wyrazić na to chęć, a nie być zmuszanym do jego zakupu.

  Nowoczesny marketing

  Badanie rynku to jedna sprawa, a inną jest forma eksponowania treści reklamowych – wkładanie ulotek do skrzynek pocztowych, jak już to zostało wspomniane, przeważnie skutkuje ich wyrzucaniem do śmieci. Kieszenie na ulotki mogą pomóc. Umieszczenie ulotek czy broszurek reklamowych w specjalnej eleganckiej kieszeni na pewno pomoże temu zapobiec. Kieszenie z pleksi mogą byź zawieszone bądź ustawione w widocznym i masowo odwiedzanym miejscu.

  Najlepszą propozycją dla wielu firm, pragnących podzielić się swoją działalnością oraz zachęcić odbiorców do zainteresowania się jej produktami czy usługami, jest umieszczanie ulotek w specjalnie do tego stworzonych estetycznych kieszonkach na ulotki, wykonanych z tak zwanego szkła akrylowego, czyli plexi. Pleksiglas – bo tak również bywa nazywany ten materiał – ma mnóstwo zalet: jest lekki, idealnie przejrzysty (może być również – w zależności od zamówienia – matowy lub matowy kolorowy), odporny na ściskanie i rozciąganie, o sztywnej konstrukcji, niewrażliwy na promieniowanie UV i światło sztuczne, niewchodzący w reakcję z większością substancji organicznych i niektórych chemicznych. Dzięki tym właściwościom może być wszechstronnie stosowany, a także długo użytkowany.

  Kieszonki na ulotki

  Kieszenie reklamowe na ulotki i etykiety typu a3 lub a4 mogą występować w różnych formach; jako wiszące pojedyncze, kieszonki wiszące kaskadowe czy schodkowe; stojące pojedyncze, stojące podwójne z wieloma przegródkami, schodkowe lub proste.
  Kieszenie z plexi bywają również wykorzystywane w samej firmie jako kieszenie na dokumenty wewnętrzne lub kieszenie na etykiety – zawieszone bądź ustawione w miejscu przeznaczenia, będą łatwo dostępne dla pracowników.

  Producent z pewnością wykona zlecenie na zamówienie

  Te praktyczne i zapewniające porządek w ulotkach reklamowych, broszurkach, folderach czy dokumentach kieszenie wiszące, produkowane są przez firmy zajmujące się produkcją przedmiotów z płyt szkła akrylowego na wymiar, a producentów tego typu produktów można znaleźć w wielu polskich miastach, jednym z nich jest Warszawa.

  Zamów wykonanie kieszeni z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić kieszenie z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!