Gabloty Z Plexi/Pleksi Warszawa

Gabloty z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych gablot z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Gabloty z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Do potencjalnych Odbiorców naszych produktów oraz usług oprócz dyskretnych form wykonanych z wysokiej jakości plexi kierujemy także bardziej rozbudowane projekty. Zaliczyć możemy do nich przede wszystkim gabloty z plexi. Obecnie stały się one bardzo udaną alternatywą dla tradycyjnych gablot szklanych, dość kosztownych i nie zawsze spełniających wymogi techniczne.

  Nasze gabloty z pleksi gwarantują wysoką funkcjonalność, a także unikalny design. Można w nich eksponować dowolnie wybrane produkty oraz towary, dzięki czemu okazują się być niezastąpione w różnego rodzaju sklepach i punktach sprzedaży stacjonarnej. Mają także bogate funkcje wystawiennicze. Trzeba zapoznać się z nimi z bliska, by w pełni docenić ich walory.

  Każda gablota oparta jest na solidnych podstawach. Zaprojektowano je tak, by były łatwe w transporcie oraz przemieszczaniu ręcznym. Gruba i lśniąca plexi wykorzystywana na tworzenie gablot, nie niszczeje pod wpływem kontaktu z substancjami organicznymi, jest odporna także na zabrudzenia.

  Do czego przydają się nasze gabloty?

  Przede wszystkim , powstają z myślą o przeznaczeniu w szeroko rozwiniętym przemyśle spożywczym. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się stosować je w celach odbiegających od głównych założeń i zrobi to w sposób skuteczny – jak najbardziej fakt ten stanie się ogromnym powodem do dumy. Niezwykle cenimy wszystkich, którzy nie boją się nadać naszym produktom zupełnie nowego znaczenia w przestrzeni, a takie zabiegi zawsze pociągają ze sobą nowe inspiracje! Szczegółowo zaprojektowane gabloty ekspozycyjne podzielić możemy na określone podtypy:

  • Gabloty muzealne – przeznaczone dla wszelkich instytucji prezentujących w swoich zasobach przedmioty o charakterze zabytkowym, cenne, o silnej wartości estetycznej.
  • Gabloty zewnętrzne – dostosowane do zmiennych warunków pogodowych, by można było umieszczać je na otwartych przestrzeniach, np. na murach budynków danych instytucji.
  • Gabloty na puchary – ważne rozwiązanie dla instytucji sportowych, siedzib związków sportowych, a także osób prywatnych, chcących pochwalić się swoimi osiągnięciami w jednym miejscu.
  • Gabloty wystawowe i wystawiennicze – mają charakter witryn, w których można umieścić wszystko, co tylko uznamy za warte przedstawieniu reszcie świata. Znajdują bogate zastosowanie np. w instytucjach kulturalnych.
  • Gabloty na modele samochodów i samolotów – coś dla kolekcjonerów pragnących umieścić wszystkie wartościowe przedmioty w jednym miejscu. Nareszcie ekspozycja gromadzona przez lata osiąga jednolity charakter, a w domu panuje porządek!
  • Gabloty reklamowe – stworzone do umieszczania w nich materiałów promocyjnych – plakatów, afiszy, ulotek, biuletynów czy folderów.
  • Gabloty na słodycze, na cukierki, na ciastka i inne wyroby cukiernicze – zadają szyku w kawiarenkach i cukierniach. Sprawiają, że łakocie stają się w naszych oczach jeszcze apetyczniejsze.
  • Wystawowe gabloty sklepowe – dla sklepów wszelkich branż, gdzie liczy się efektowna ekspozycja towarów.
  • Gabloty na wypieki cukiernicze – dla cukierni i piekarni, na słodkie bułki, drożdżówki, najlepsze rozwiązanie dla ekspozycji produktów świeżych i przeznaczonych do szybkiego spożycia.
  • Gabloty na zdjęcia – można w nich umieszczać ważne dla nas fotografie o charakterze prywatnym dla indywidualnych osób lub o charakterze biznesowym, zawodowym dla określonych grup zawodowych w miejscu wykonywania pracy. Idealne do wszelkich gabinetów.
  • Techniczne aspekty naszych gablot

   Gabloty plexi naszej produkcji podstawowo podzielić możemy na trzy podtypy:

   • Gabloty zamykane – na prezentację produktów i przedmiotów o charakterze unikalnym. Zamknięcia na klucz zabezpieczają elementy prezentowane w gablocie przed ewentualną kradzieżą.
   • Gabloty stojące – łatwe w umieszczaniu na obszarze różnych przestrzeni, wysokie, o solidnej podstawie. Są alternatywą dla gablot wiszących.
   • Gabloty wiszące na wymiar – dostosowane do nawet najbardziej nietypowych warunków przestrzennych. Przeznaczone do umieszczania na ścianach.
   • Produkt o wieloletnim zastosowaniu

    Różnej grubości plexa, wykorzystywana na tworzenie gablot, pozwala na osiągnięcie optymalnej formy. Gładka pleksa w gablotach może być nie tylko przezroczysta, ale także różnobarwna, przez co określone modele gablot jeszcze bardziej wyróżniają się w przestrzeniach. Do wszystkich naszych produktów, nie tylko gablot, wykorzystywany jest pleksiglas najwyższej jakości. Nowoczesna technologia pmma pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów pracy.

    Starannie wykonane gabloty plexi warszawa spotkać można w każdym polskim mieście. Jako renomowany producent plexi docieramy do coraz szerszego grona Odbiorców. Proces, gdy rozpoczyna się produkcja plexi pod naszymi skrzydłami, poprzedzają liczne badania konstrukcyjne. Wytrzymałe gabloty na zamówienie dają szerokie możliwości ekspozycyjne i wizualne. Złóżcie zamówienie już dziś, by zaaranżować ekspozycję materiałów archiwalnych, produktów przemysłowych, spożywczych czy pamiątek.

    Zamów wykonanie gablot z plexi!

    Jeśli chcą Państwo zamówić gabloty z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!