Półki Z Plexi/Pleksi Warszawa

Półki z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych półek z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Półki z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Nieocenioną umiejętnością jest organizacja przestrzeni we wnętrzu mieszkania, która daje możliwości przejrzystego i schludnego przechowywania przedmiotów codziennego użytku, a także eksponowania dekoracji stwarzających całość stylu. Półki i regały dają obecnie ogromne pokłady rozwiązań, same często będąc eleganckim gadżetem aranżacyjnym. Dzięki nim w jednej chwili możliwe jest ciekawe ułożenie książek lub znalezienie odpowiedniego miejsca na dziecięce zabawki.

  Szklana nowoczesność

  Podpatrując trendy obecnych stylów wnętrzarskich można zauważyć, że materiałem chętnie i często wybieranym jako element wykończeniowy jest szkło. Ten ponadczasowy materiał od zawsze odznaczał się klasyczną elegancją, która dumnie potrafi się eksponować stwarzając minimalistyczny, ale okazały wygląd. Alternatywą do szklanego tworzywa jest płyta plexi, która zapewnia tożsamy wizerunek, pięknie komponując się z nowoczesnym wnętrzem, a jednocześnie odznacza się cechami i właściwościami, które przebijają dotychczasowe zastosowania. Elastyczność materiału pozwala tworzyć rozmaite formy wymagane przez klienta, a wysoka jakość tworzywa umożliwia jego użytkowanie przez lata, ciesząc się pięknym wyglądem. Lekkość płyty plexi gwarantuje, że jej zastosowanie jest wszechstronne i znalazło już swoje miejsce w wielu dziedzinach życia prywatnego oraz różnych branżach.

  Niebanalna prostota półki

  Ekspozycja, jaką obecnie tworzą półki zwraca na siebie uwagę, oraz cieszy praktycznym zastosowaniem. Designerskie meble znalazły swoje miejsce w każdym zakątku, które wymaga umieszczenia przedmiotów, lub zaznaczenia ich obecności w domu. Półki meblowe na wymiar tworzone na życzenie i według wymagań klienta dopasowują się do stylu, ale także warunków przestrzennych jego domu. Półki z plexi to innowacyjne rozwiązanie, którego nie można znaleźć w popularnych sieciówkach budowlanych. Kreowane i produkowane z najwyższej jakości materiałów, zadowalają użytkowników swoimi właściwościami technicznymi, ale także niecodziennym wyglądem, który przykuwa uwagę. Ogromne możliwości kreowania kształtów i tworzenia niebanalnych konstrukcji dzięki płytom z plexiglasu znajdują swoje rozwiązanie coraz częściej budując tym samym nową kategorię produktów nowoczesnych.

  Jak kameleon

  Ogromną zaletą półki z pleksi jest jej uniwersalizm, który przejawia się we właściwościach tworzywa, ale także barwie i strukturze materiału. Transparentne powierzchnie potrafią dopasować się do każdej przestrzeni nadając jej elegancji i nowoczesności. Dzięki tworzeniu tych mebli na wymiar, otrzymać można półki kwadratowe, prostokątne, owalne, przestrzenne i płaskie, a także inne według kreatywności i wymagań zamawiającego. Daje to ogromne pokłady możliwości aranżacyjnych.
  Zastosowania tych produktów znalazły już swoje miejsce w wielu branżach, ale także przeniosły się do wnętrz domów, gdzie zauważyć można półki pod telewizor, półki na buty, półki na książki czy nad biurko. Każda z nich jest niecodziennym widokiem, ale zawsze wyróżniającym, indywidualnym akcentem. Pięknie komponują się w towarzystwie światła LED, gdzie przeźroczysta struktura, jak tafla wody zostaje wyeksponowana.

  Źródło produkcji

  Producent płyt plexi, którego miejscem działalności jest Warszawa tworzy płyty na zamówienie i zawsze na wymiar. Gwarantuje to unikatowość produktów tej wysokiej klasy, która jest sprzedawana przez branżowych specjalistów w całej Polsce, zapewniając tym samym szerokie grono finalnych odbiorców tej nowatorskiej technologii.

  Zamów wykonanie prezenterów z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić półki z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!