Napisy Z Plexi/Pleksi Warszawa

Napisy z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych napisów z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Napisy z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Szkło akrylowe, inaczej nazywane pleksi jest przezroczystym tworzywem sztucznym. Jego głównym składnikiem jest bez wątpienia polimetakrylan metylu. Ogromną zaletą tego materiału, jest przede wszystkim to, że jest on w stu procentach przezroczysty. Jest on również odporny na działalnie ultrafioletu. Napisy z pleksi są obecnie bardzo popularne.

  Zastosowanie szkła akrylowego

  Ekspozytory z plexi Warszawa są bardzo łatwo dostępne. Napisy na ścianę mogą być wykonane nie tylko na zamówienie, ale również na wymiar. Tworzywo to można dowolnie formatować. Jej trwałość nadal będzie zachowana. Produkcja z plexi jest w stanie uzyskać bardzo ciekawe i dość oryginalne kształty. Z łatwością ze szkła akrylowego uzyskamy napisy. Ekspozytory reklamowe powinny być przede wszystkim bardzo dobrze widziane, napis wykonany na plexi może pojawić się w różnych wymiarach. W ten sposób litery mogą być na prawdę bardzo duże, a co za tym idzie – bardzo widoczne. W modelach podświetlanych światłem led jakość wciąż jest priorytetem. Plusem takich napisów jest to, że będą one o wiele bardziej widoczne.

  Pleksa – idealny materiał

  Napisy ścienne wykonane ze szkła akrylowego zachowują przepiękny połysk, który sprawia, że reklama wygląda bardzo estetycznie. Do dyspozycji klientów firma posiada, nie tylko połysk, ale również mat. Każdy będzie mógł zdecydować o tym indywidualnie. Plexa cechuje się przede wszystkim bardzo dobrej jakości techniką wykonania, a także ma wiele plusów pod względem wizualnym. Szkło akrylowe występuje pod wieloma postaciami. Można ją na przykład spotkać bezbarwną, kolorową lub lustrzaną. Produkty wykonane ze szkła akrylowego można zastosować zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu. Ten materiał z łatwością można wykorzystać nie tylko w budownictwie, ale również w reklamie. Ze szkła akrylowego można przygotować między innymi: panele reklamowe, dekoracje lub napisy do sypialni. Bardzo często wykorzystuje się napisy 3D. Materiał ten cechuje się również bardzo małą wagą. Oprócz tego stosuje się także napisy ze styroduru z licem z plexi.

  Napisy ze styroduru

  Napisy ze styroduru z licem z plexi są coraz bardziej popularne. Jest to bowiem mocno zbita pianka, która jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Klient ma wpływ nie tylko na kolor materiału, ale również na jego wymiar. Gama opracowanych produktów przez firmę została stworzona tak, aby była bardzo łatwa w transporcie. Napisy z plexi są bardzo łatwe w montażu. Można je zamontować na przykład w naszym mieszkaniu – w sypialni, kuchni lub przedpokoju. Oprócz tego takie napisy bardzo często można zauważyć na budynkach, na przykład na budynku restauracji lub u fryzjera. Wszystkie konstrukcje są niesamowicie praktyczne i funkcjonalne. Producent z plexi może również stworzyć przepiękne ozdoby weselne, na przykład imiona małżonków. Reklama wykonana ze szkła akrylowego przede wszystkim jest bardzo dobrze widoczna. W polskich miastach bardzo często można zauważyć tego typu reklamy. Taka forma reklamy jest ciężka do zniszczenia.

  Napisy na ścianę są bardzo popularne. Szkło akrylowe wykorzystane w reklamie daje nową siłę rażenia.

  Zamów wykonanie napisów z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić napisy z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!