Przegrody Z Plexi/Pleksi Warszawa

Przegrody z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych przegród z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Przegrody z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Dobry pracownik to przede wszystkim pracownik zorganizowany, skupiony na powierzonych czynnościach, zaangażowany w przypisany mu zakres obowiązków, a także posiadający umiejętność pracy w dużym zespole. Wszystkie te cechy są niezwykle ważne, lecz by mogły pomóc w wydajnej i prawidłowo wykonanej pracy, pracownik musi czuć się komfortowo na swoim stanowisku roboczym.

  Oddzielnie, a jednak wspólnie

  W wielu zakładach pracy, biurach, korporacjach czy też przedsiębiorstwach zatrudniających dużo osób stanowiska pracy zorganizowane są w jednym dużym pomieszczeniu, ponieważ w ten sposób łatwiej i szybciej można dotrzeć do konkretnego pracownika lub zespołu pracującego nad powierzonym projektem. Pomimo jednak bycia razem, każdy pracownik ma swoje wydzielone stanowisko, często nazywane boksem, które zapewnia mu odrębność, a jednocześnie integruje z zespołem. By połączyć te wszystkie cechy, można stworzyć wrażenie separacji poprzez odpowiednio dopasowane przegrody między biurkami, czyli ścianki wykonane ze szkła akrylowego zwanego również pleksą, odpornego na wiele czynników.

  Przegrody na biurko występują w wielu wariantach, z czego najpopularniejsze są trzy rodzaje:

  • przegrody na biurko z pleksi – stosowane w sytuacjach, gdy kilka biurek połączonych jest w kwadrat bądź prostokąt; w takim układzie najlepiej sprawdzą się panele z pleksi, mocowane do blatów roboczych biurek tym samym oddzielając poszczególne stanowiska pracy,
  • przegrody mocowane do biurek – sprawdzą się w momencie koncepcji pojedynczych stanowisk – panele z pleksi przytwierdzane są do biurka z trzech stron,
  • ścianki działowe swobodnie stojące, oddzielają poszczególne stanowiska pracy, służąc jednocześnie jako dekoracja.

  Producent przedmiotów z plexi

  Każdy parawan, ścianka działowa czy przegroda biurkowa jest projektowana, przycinana i formowana na zamówienie, głównie ze względu na odmienne rodzaje biurek ich wielkość oraz często kształt, a dopasowaniem odpowiedniej przegrody biurkowej do stanowiska pracy, zajmują się firmy produkujące przedmioty użytkowe z pleksi na wymiar i indywidualne zamówienie.

  Jednym z czołowych producentów wyrobów z plexi jest producent Warszawa, który w swojej bogatej ofercie przedstawia szeroki asortyment produktów, wykonanych z materiałów najwyższej jakości, w dowolnym kolorze, wielkości i rodzaju zastosowania.
  Należą do nich:

  • kieszonki na ulotki, pozwalające na uporządkowanie treści reklamowych,
  • pudełka,
  • pojemniki z plexi,
  • przegrody regałowe, służące do segregowania dokumentów – umieszczane na półkach regałów lub szaf,
  • wizytowniki,
  • półki,
  • regały,
  • ścianki działowe,
  • parawany,
  • przegrody na dokumenty,
  • obudowy.

  i wiele innych produktów, znajdujących zastosowanie w biurach, urzędach oraz innych instytucjach.

  Produkty z pleksi są przedmiotami trwałymi i odpornymi na promieniowanie UV, nie odbarwiają się również przy świetle sztucznym, a także dzięki swojej stabilnej, ale lekkiej konstrukcji nie obciążają powierzchni, do której są mocowane lub na której są ustawione. Wszystkie przedmioty cechuje elegancja wykonania i dbałość o szczegóły.

  Zamów wykonanie przegród z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić przegrody z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!