Producent wyrobów z plexi Plexiwarszawa.pl

Pleksi to produkt, który może być wykorzystany praktycznie dowolnie. W kwestii woli klienta pozostaje to, jaki efekt końcowy ma uzyskać nasza praca. Napisy, kasetony, statuetki, czy też wywieszki z menu to tylko niektóre z elementów wykonywanych dla naszych klientów na ich indywidualne zamówienia. Jesteśmy w stanie zrobić zarówno to, jak i wiele więcej.

Jakość

Pleksi wykorzystywana do stworzenie indywidualnych projektów dobierana jest każdorazowo pod określone potrzeby. Bardziej elastycznej użyje się do stworzenia statuetki, natomiast sztywniejszej to wykonania pojedynczych liter umieszczanych na szyldzie sklepu. Każda jednak z wybranych pleksi odznacza się wysoką trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, a także w pewnym stopniu na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

Precyzja

Wycinana pleksi na wymiar jest najpierw dokładnie przygotowywana, a każdy naniesiony wzór wyżynany jest specjalną maszyną i odznacza się wyjątkowo gładkimi krawędziami i idealnie odwzorowanym kształtem. Każdy element projektu jest do siebie dopasowywany i w razie konieczności poprawiany tak, aby wszystko wyglądało doskonale.

Łączenie ze sobą poszczególnych elementów odbywa się przy pomocy specjalistycznych nitów bądź mocnych klejów, które pozostają niewidoczne. Każdy produkt oferowany przez firmę jest kilkukrotnie sprawdzany, aby nie doszło do sytuacji, w której zwiedziony klient będzie musiał zwrócić zamówiony przedmiot ze względu na zbyt niedokładnej wykonanie.

Terminowość

Po złożeniu zamówienia klient informowany jest o czasie oczekiwania na produkt. Każde zamówienie jest inne i zarówno wycena jest indywidualna, jak i koszt wykonania zlecenia. Jeżeli klient został poinformowany, że towar zostanie wysłany za siedem dni to tak też się stanie. Jedyne opóźnienie może nastąpić w wyniku poważnych awarii, o których odpowiednio wcześniej poinformujemy klienta lub w przypadku nie wywiązania się z obowiązków firmy kurierskiej, która jednak nie sprawia takich problemów zbyt często, jeśli w ogóle.

Współpraca i dobry kontakt

Najważniejszy w firmie jest bezproblemowy, płynny kontakt z klientem, który w każdej chwili w godzinach otwarcia biura może dopytać się o rzeczy, co do których ma wątpliwości i dzięki temu zyskuje niezachwianą już niczym pewność co do otrzymania artykułu wysokiej jakości.

Zamów wyroby z plexi w Warszawie

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą drogą telefoniczną lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie.