Prezentery Z Plexi/Pleksi Warszawa

Prezentery z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych prezenterów z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Prezentery z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Budowanie pozytywnego wizerunku marki to trudny i długotrwały proces. Kluczem do sukcesu jest oczywiście wysoka jakość i pozytywna opinia klienta. Zadowolony klient jest najlepszą formą reklamy i marketingu. Aby utrwalić pozytywne emocje związane z naszą firmą potrzebny jest aktywny marketing i odpowiednia reklama. Pomocne w tym zadaniu okażą się wszelkiego rodzaju prezentery i ekspozytory z logo naszej firmy.

  Prezentery multimedialne z plexi

  Reklamowe prezentery z pleksi to idealny nośnik reklamy. Prezentery reklamowe wykonane z pleksi mają profesjonalny i unikalny wygląd, są wytrzymałe i wyglądają oryginalnie. Ponad to można je w całości spersonalizować pod względem kształtów czy kolorów.

  Właściwości pleksi

  Pleksi jest idealnym materiałem do produkcji prezenterów i ekspozytorów reklamowych. Materiał przez długi czas zachowuje idealne wykończenie oraz wysoką jakość techniczną konstrukcji. W modelach podświetlanych jakość i intensywność promieni świetlnych pozostaje na wysokim poziomie przez długi okres użytkowania.

  Rodzaje prezenterów i ekspozytorów

  Materiał pleksi jest bardzo elastyczny i uniwersalny. Można wykonać z niego produkty z różnorodnymi funkcjonalnościami, przeznaczone dla wielu branż.

  Prezentery do biżuterii, czyli prezentery jubilerskie, stosowane są w sklepach jubilerskich. Służą jako prezentery i podstawki do prezentacji biżuterii. Stanowią idealne tło do ekspozycji świecących kosztowności.

  Prezentery podświetlane, nazywane też inaczej prezentery led. Są najbardziej zaawansowaną i zarazem najdroższą formą ekspozytorów, ale jak najbardziej warte są swojej ceny. Znajdują zastosowanie w branżach zajmujących się nowoczesnymi technologiami komputerowymi oraz multimediami lub muzyką. Bez wątpienia robią największe wrażenie na odbiorcy i to ich główna zaleta. Podświetlenie może przybierać różne barwy zgodnie z życzeniem klienta.

  Prezentery na ulotki to podstawowa i wszystkim znana forma ekspozytorów. Mogą przybierać dowolne wielkości i kształty oraz są w stanie pomieścić kilka rodzajów ulotek w jednej konstrukcji. Niezbędne rozwiązanie chyba w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki kompozytorom ulotki są bardziej widoczne dla klienta i nie zaśmiecają biurek czy parapetów w firmie.

  Prezentery sklepowe projektowane są bezpośrednio dla konkretnego klienta, z uwzględnieniem specyfiki asortymentowej sklepu. Są solidne, wytrzymałe i pojemne. Dopasowane do indywidualnych wymagań produktu i odbiorcy.

  Prezentery typowo reklamowe, prezentujące nazwę i logo firmy, to standardowy gadżet każdego przedsiębiorcy. Nadaje się do powieszenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Odporny na warunki atmosferyczne. Najefektywniej wygląda oczywiście w wersji podświetlanej.

  Produkcja prezenterów na zamówienie

  Wszystkie te prezentery i ekspozytory można nabyć w mieście Warszawa. Producent oferuje szeroką gamę gotowych produktów, jednak możliwe jest oczywiście całkowite spersonalizowanie produktu. Firma prowadzi sprzedaż na zamówienie i na wymiar dla klienta. Można też przesłać do producenta swój projekt lub opis wymagań a w zamian otrzymać profesjonalną wycenę produktu. Możliwości wytwarzania z takiego materiału jak plexi są niemal nieograniczone.

  Zamów wykonanie prezenterów z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić prezentery z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!