Stojaki Z Plexi/Pleksi Warszawa

Stojajki z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych stojaków z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Stojaki z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Jakie funkcje spełniają stojaki z pexi w firmie? Czy warto z nich korzystać? Jakie mają zalety?

  Stojaki informacyjne

  Stojaki z plexi pełnią zazwyczaj funkcję informacyjną – służą do prezentacji wizytówek firmy, ulotek i innych materiałów reklamowych. Można znaleźć większe i mniejsze stojaki, o rozmiarach a3, a4, a5 lub a6, z pojedynczymi lub z kilkoma kieszeniami.Taki stojak można powiesić na ścianie, postawić na biurku lub blacie. Doskonale spełnia funkcje marketingowe i informacyjne.

  Cechy stojaków

  Stojaki biurkowe cechują się estetyką i są niezwykle przydatne i efektowne. Bardzo często spotykamy je w barach, restauracjach (umieszcza się w nich karty menu), także w sklepach, biurach, urzędach, a nawet na stacjach benzynowych. Stojaki z pleksi wyróżniają się niską ceną i wysoką jakością. Zazwyczaj są przezroczyste i dopasowane do stylu i charakteru firmy.

  Trwałość i estetyka

  Stojaki reklamowe są bardzo trwałe – plexi jest tworzywem odpornym na uszkodzenia i zniszczenia. Dodatkowo łatwo się je czyści, ładnie się prezentują, nadając wnętrzu estetyki i nowoczesności. Ten bezbarwny materiał jest podobny do szkła, ale nie tłucze się i jest bardzo lekki. Jedną z zalet jest także ciekawy efekt wizualny – stojaki na ulotki są stylowym dodatkiem w biurze.

  Stojaki na wymiar

  Producenci takich stojaków prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów, z zachowaniem najwyższej jakości. Dostępne są różne wielkości i konstrukcje; stojaki wolnostojące lub do powieszenia na ścianie. Wybór należy do kupującego. Można także zamówić stojaki na zamówienie, co pozwoli zaspokoić potrzeby odbiorcy. Warszawa jest miejscem gdzie znajdziemy niejednego producenta stojaków, warto zapoznać się z ofertami i wybrać najbardziej dogodną dla swojej firmy.

  Stabilna konstrukcja

  Takie ekspozytory reklamowe służą do promocji różnych gałęzi przemysłu i sprawdzają się przez długi czas. Można także skorzystać z modelu podświetlanego światłem led, co daje lepszy efekt wizualny i przyciągnie odbiorców. Plexi, nawet po długim użytkowaniu, posiada delikatny połysk lub mat i nie traci na jakości, co jest ogromnym plusem. Konstrukcje są wykonane z najwyższą starannością, są lekkie i łatwe do przechowywania. Montaż nie stanowi żadnego problemu, zwłaszcza w przypadku wolnostojących stojaków. Stojaki akrylowe przyciągają wzrok i pełnią funkcje reklamowe.

  Rodzaje stojaków

  Wśród stojaków z plexi znaleźć można wiele rodzajów ze względu na ich zastosowanie. Dostępne są stojaki sklepowe – niezwykle pojemne i stabilne, stojaki na ulotki – pozwalają uporządkować dużą ilość materiałów i je wyeksponować, stojaki jubilerskie – służą głównie jako podstawa lub tło dla biżuterii, stojaki na biżuterię lub podświetlane led – z ogromną siłą rażenia, ale także najbardziej kosztowne produkty.

  Podsumowując, na rynku znajdziemy mnóstwo różnorodnych stojaków akrylowych. Nie tylko cieszą oko, ale także są pojemne i praktyczne. Można w nich umieścić ulotki, gazetki promocyjne, wizytówki i inne materiały, które zaprezentują ofertę firmy. Takie stojaki zyskują na popularności, zwłaszcza w nowoczesnych firmach, które stawiają na estetykę i szukają innowacyjnych produktów pozwalających na reklamę i marketing. Pozwalają uporządkować bałagan – ulotki znajdziemy w jednym miejscu, co stanowi praktyczne rozwiązanie. Estetyka i trwałość to jedne z głównych cech stojaków informacyjnych.

  Zamów wykonanie stojaków z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić stojaki z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!