Osłony Z Plexi/Pleksi Warszawa

Osłony z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych osłon z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Osłony z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Formy osłonowe w dzisiejszych warunkach BHP maja ogromne znaczenie. Praca przy ich zastosowaniu jest bezpieczniejsza i przynosząca lepsze wyniki. Dotychczas osłony wykonywano z różnorodnych materiałów, zazwyczaj przodował w tej dziedzinie metal, a także drewno oraz szkło. Nowoczesne technologie sprawiły, że tradycyjne osłony z materiałów o średniej wytrzymałości zaczęły zastępować osłony z plexi.

  Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze osłony z pleksi znalazły tak wielu nabywców i wciąż trafiają do miejsc o charakterze przemysłowym oraz prywatnym. Pleksa wykorzystywana na osłony może mieć różną grubość, więc do danego miejsca dobrze będzie dobrać odpowiedni typ tworzywa. Nasi specjaliści w każdej chwili służą poradami i sugestiami, a także analizami porównawczymi, by efekty finalne mogły przekroczyć wszelkie oczekiwania.

  Trudno sobie dziś wyobrazić brak obecności przetworzonej plexi nie tylko tam, gdzie ludzie pracują, ale też wszędzie tam, gdzie żyje się na co dzień. Materiały z pleksi ubogacają naszą codzienność i sprawiają, że funkcjonowanie w niej staje się znośne, a do tego wnoszą do przestrzeni wysokie wartości estetyczne.

  Wytrzymałe osłony z efektownie opracowanego materiału

  Wykonywane być mogą przez naszych Specjalistów na podstawie określonego schematu lub na wymiar. Na szczególne zainteresowanie zasługują przezroczyste osłony balkonowe. Są one alternatywą dla przestarzałych i podniszczonych balustrad. Mimo że są wykonane z tworzywa plastikowego, zdecydowanie lepiej prezentują się od szkła. Nasze osłony balkonowe plexi są także odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne, dzięki czemu długo zachowują estetyczny wygląd.

  Oprócz tego trzeba jeszcze zwrócić uwagę na osłony o innych przeznaczeniach, a są to między innymi:

  • Osłony do maszyn – bardzo przydatne na halach produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie używane są rozbudowane maszyny. Zabezpieczają ręce pracowników przed kontaktem z ostrzem, pozwalają zachować bezpieczeństwo podczas pracy przy maszynie.
  • Osłony na telewizor – sprawiają, że na sprzęcie RTV nie osiada kurz i zmniejszone zostaje emitowanie szkodliwych promieni dla naszych oczu.
  • Osłony przed wiatrem – do montowania na otwartych przestrzeniach poza domem. Osłony wiatrowe na zewnątrz stosować można w ogrodach, altanach, w miejscach, gdzie działanie wiatru wywoływać może szkody.
  • Osłony tarasowe – ochraniają patio, tarasy, ganki, a także balkony.
  • Boczne osłony – oddzielające od siebie np. oddzielne stanowiska komputerowe w miejscach pracy różnych firm.
  • Przesuwne osłony do biurek – osłaniające biurka pracownicze w korporacjach i biurach.
  • Osłony z plexi na ścianę – dla ochrony ścian, zmniejszenia ilości zabrudzeń spowodowanych dotykiem ludzkiej ręki.
  • Osłony na stoły produkcyjne – zabezpieczające powierzchnię roboczą w czasie dokonywania prac produkcyjnych.
  • Osłony na ladę – materiał z którego są wykonane jest wytrzymały, giętki i odporny na urazy mechaniczne takie jak zarysowania czy uderzenia. Osłony z plexi na ladę są skuteczną ochroną przed bliskim kontaktem z drugą osobą. Stosowane na recepcjach, w mniejszych sklepach oraz w innych punktach usługowych.
  • Osłony do sklepów – zyskały na popularności w dobie wprowadzonych obostrzeń. Osłony z plexi do sklepów zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa nie tylko dla klientów, ale i pracowników. Materiał jest estetyczny i łatwy w czyszczeniu. Poddaje się również formowaniu, dlatego jego wykorzystanie jest bardzo wszechstronne.
  • Osłony do samochodów – zapewniają bezpieczeństwo pasażerowi i kierowcy. Taksówki stały się w dobie koronawirusa ważnym środkiem transportu, jednak konieczne jest przestrzeganie odpowiednich obostrzeń. Osłony z plexi do samochodów gwarantują bezpieczną podróż i komfort jazdy. Tworzywo jest estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości.
  • Osłony do aptek – w czasach zwiększonych obostrzeń osłony do aptek stały się wręcz koniecznością. Najlepszym materiałem do stosowania w tego typu osłonach jest przezroczysta pleksi. Osłony z plexi do aptek skutecznie oddzielają od siebie dwie osoby, tym samym zachowując odpowiednią widoczność. Osłona jest łatwa w czyszczeniu.

  Osłony dla większego bezpieczeństwa

  Niewątpliwie, już po pierwszym zastosowaniu naszych osłon z plexi, szybko odczuwa się podniesienie komfortu pracy oraz zachowania prywatności. Do naszych osłon wykorzystujemy pleksi o bardzo różnej grubości, dzięki czemu można pozwolić sobie na szeroką dowolność przy wcielaniu swoich projektów w codzienność. W każdego rodzaju osłonie plexa spełnia w stu procentach swoje zadania:

  • Nie deformuje się i nie niszczy
  • Zachowuje naturalny wygląd
  • Prezentuje się dyskretnie bez szkody dla otoczenia
  • Jest łatwa w demontażu, jeśli zachodzi taka potrzeba

  Raz zamontowana pleksa w formie osłony sprawdza się przez długie lata, bez względu na to, jak silne są procesy eksploatujące w środowisku pracy produkcyjnej. Technologia wytwarzania pmma pozwoliła na stworzenie optymalnego materiału typu plexiglas, zastępującego wszelkie walory szkła ze wszystkimi korzyściami. Inwestując w plexiglas w formie osłonowej – przedsiębiorca bezdyskusyjnie zaoszczędza ilość materiału tworzywa, a także pieniądze, co także ma ogromne znaczenie.

  Środowisko produkcyjne i dom, czyli aranżacja osłon

  Osłony z plexi przez nas wytwarzane, mogą mieć przeznaczenie typowo przemysłowe lub dostosowane do funkcjonowania w domowych warunkach. Stałe szukanie rozwiązań technicznych sprawiło, że nasze osłony z plexi Warszawa można przy sprzyjających warunkach aranżować jednocześnie w jednolitej formie w obu środowiskach bez konieczności stosowania dodatkowych modułów. Jako producent plexi, jeden z najbardziej znanych w Polsce, staramy się, by dodatkowe elementy montażowe przy scalaniu osłon z nowym środowiskiem były skonstruowane jak najprościej i by procesy łączenia zajmowały jak najmniej czasu.

  Osłonowa produkcja plexi rozpoczęta została na szeroką skalę już dawno temu, a najlepszą rekomendacją powinien być fakt, że i na naszych osobistych halach produkcyjnych stosujemy rekomendowane osłony. Wy także możecie zaopatrzyć się w plexi na zamówienie o charakterze zabezpieczającym wszelkie czynności pracownicze, a także podnoszące komfort bezpieczeństwa w prywatnych przestrzeniach. Z zastosowaniem naszych osłon z pleksiglasu łatwo można stworzyć miejsce do pracy w domowym zaciszu, miejsce wypoczynku dla zwierząt czy zakątek dla dziecięcej zabawy.

  Zamów wykonanie osłon z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić osłony z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!

  Galeria Realizacji