Ekspozytory Z Plexi/Pleksi Warszawa

Ekspozytory z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych ekspozytorów z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Ekspozytory z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Handel w dzisiejszych czasach ma ścisłe powiązanie z reklamą. Wiedzą o tym zarówno wszyscy doświadczeni przedsiębiorcy, jak i stawiający dopiero pierwsze kroki na rynku usług. Każdy z przedsiębiorców pragnący na dłużej zaistnieć na rynku sam wybiera nośnik reklamy. Udanym sposobem na długotrwałą i zapadającą w pamięć potencjalnych odbiorców reklamę są ekspozytory z plexi – przygotowywane przez naszą firmę. Pochwalić się możemy wieloletnim doświadczeniem, jeśli chodzi o projektowanie nośników reklamowych od podstaw i wdrażanie ich w realne krajobrazy polskich miast i miasteczek.

  Najtańsze, a zarazem najbardziej praktyczne ekspozytory z plexi na zamówienie nabędziecie właśnie u nas. Szeroka oferta, jaką prezentujemy na naszej stronie internetowej, pozwoli na dobranie właściwej formy do własnych oczekiwań i potrzeb. Nasze ekspozytory reklamowe jeszcze bardziej ułatwią Wam dotarcie do Waszego określonego targetu. Reklama na ekspozytorze prezentuje się w bardziej okazały i profesjonalny sposób. Nikt jej nie zedrze, nie zamaluje i nie zniszczy.

  Każda branża może tylko zyskać

  Pleksiglas wykorzystywany na ekspozytory reklamowe daje reklamie zupełnie nową siłę rażenia, niezależnie od formatu, jaki ma przyjąć. Jako renomowany producent form z pleksi na zamówienie jesteśmy w stanie przygotować różne elementy reklamowe, o szerokich i rozbudowanych formatach, z ukierunkowaniem na cel, by forma ostateczna zrobiła silne wrażenie na potencjalnych odbiorcach i na długo zagościła w ich pamięci.

  W naszej ofercie koniecznie polecamy przyjrzeć się różnorodnym rozwiązaniom technicznym, do których należą:

  • Ekspozytory jubilerskie – stosowane w punktach i sklepach jubilerskich wysokiej klasy, ekspozytor jubilerski służy jako podstawa oraz neutralne tło dla wszelkiego rodzaju wyrobów złotniczych, cennych wyrobów biżuteryjnych w postaci kolii, łańcuszków, pierścionków, bransoletek, zegarków, kolczyków i wszystkiego, co zaliczyć można do działu biżuterii
  • Ekspozytory sklepowe – skonstruowane specjalnie z myślą o danej grupie towarowej, świetnie sprawdzające się w sklepach spożywczych oraz wielobranżowych, np. drogeriach, wyróżniają się niezwykle silną stabilnością oraz pojemnością, są świetnym wsparciem dla wystaw sklepowych, gdy umieścić chcemy na nich dużo produktów
  • Ekspozytory na ulotki – pomieszczą dowolną ilość przygotowanych ulotek reklamowych, przyczynią się do zmniejszenia bałaganu, nie trzeba będzie rozkładać ulotek na stołach biurowych, wreszcie znajdą one swoje jedno i właściwe miejsce
  • Ekspozytory na biżuterię – podobne do jubilerskich, biżuterię można na nich eksponować w czasie targów, wystaw oraz aukcji
   ekspozytory pos – mogą być przygotowywane z tworzyw sztucznych lub z tektury, przeznaczone są na produkty lekkie
  • Ekspozytory podświetlane led – najbardziej rozbudowana forma, także najkosztowniejsza, ale jak najbardziej warta swojej ceny, tego typu formy odnajdują się często w branżach związanymi z nowoczesnymi technologiami komputerowymi oraz multimediami, mają ogromną siłę rażenia w kierunku odbiorcy.

  Ekspozytory z pleksi – udana ekspozycja gwarantem sukcesu

  Nowatorska produkcja z pleksi pozwala na uzyskiwanie niebanalnych i bardzo interesujących pod kątem wizualnym kształtów. Jako producent wielu nowoczesnych nośników informacji reklamowych z plexiglasu możemy pochwalić się bogatym gronem odbiorców naszych usług oraz produktów nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Wszyscy przedsiębiorcy marzący o długoletniej bytności na rynku usług powinni jak najszybciej zdecydować się na nasze niebanalne ekspozytory reklamowe z pleksi. Warszawa jest miejscem prowadzenia naszej działalności, ale pozostajemy w kontakcie z branżowymi specjalistami pozostałych polskich miast, dlatego wieść o naszej nowatorskiej technologii wytwarzania pmma rozchodzi się w tempie błyskawicznym – ku naszej uciesze.

  Gwarant stabilnej konstrukcji

  Nasze ekspozytory reklamowe z przeznaczeniem do promocji szerokich gałęzi przemysłu sprawdzają się bez zarzutu przez bardzo długie okresy. W modelach podświetlanych światłem led intensywność promieni świetlnych pod presją czasu i eksploatacji materiałowej nie traci na jakości. Pleksa przez cały czas eksploatowania zachowuje swój delikatny połysk lub mat – w zależności od tego, na jaką strukturę materiałową zdecyduje się nasz Klient.

  Plexa w łączona jest metodami grzewczymi lub połączeniami śrubowymi, za każdym razem prezentując najwyższą jakość techniczną oraz wizualną. Szeroka gama nowoczesnych produktów została opracowana tak, by nie było trudności w razie potrzeby transportu i żeby przy zmianie miejsca udostępniania nośnika reklamowego nie trzeba było poświęcać czasu na zbędne prace demontażowe. Wszystkie konstrukcje są lekkie i praktyczne w przechowywaniu w czasie, gdy dana instytucja nie pracuje.

  Zamówcie już dziś ekspozytory reklamowe, dzięki którym poszerzycie grono Klientów i Odbiorców Waszych towarów oraz usług.

  Zamów teraz!

  Jeśli chcą Państwo zamówić ekspozytory z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!