Mówinice Z Plexi/Pleksi Warszawa

Mównice z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych mównic z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Mównice z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Temat wyposażenia oraz ekspozycji na szeroką skalę znajduje odzwierciedlenie w konkretnych formach przeznaczonych do wykorzystywania w miejscach publicznych. Zaliczymy do nich między innymi:

  • Mównice z plexi
  • Meble z pleksi
  • Półki oraz regały, których materiałem budulcowym jest pleksiglas
  • Całe ściany, służące aranżacjom przestrzeni, pleksa jako forma wielkoformatowa
  • Nasze mównice z pleksi charakteryzują się unikalnymi i niepowtarzalnymi kształtami. Staramy się, by każda forma przeznaczona na oficjalne odczyty, spotkania wysokiej rangi, była klasyczną konstrukcją z ogromną dozą elegancji, ale z plexi na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać także mównice o mniej konwencjonalnym charakterze, bardziej rozbudowane i unikalne, zupełnie inne od tego, co powszechnie w ogólnym obiegu jest uznawane.

   W naszych mównicach pleksa występuje w sposób zaaranżowany całkowicie naturalnie obok struktur metalicznych, matowych, czy z efektem „przydymienia”, dzięki czemu nasze produkty są rozpoznawane już od pierwszego zaobserwowania.

   Eleganckie i profesjonalne mównice na każdą kieszeń!

   Dzisiejsze czasy wciąż wymagają wychodzenia na barykady. Aktywność społeczna dotyczy wszystkich istniejących grup, a na spotkaniach i kongresach, gdzie poruszane są ważne społecznie tematy bez mównicy w centralnym punkcie przeznaczonym dla uczestników po prostu nie może się obyć. Lekko błyszczący plexiglas w delikatnej aranżacji świetlnej jeszcze bardziej skupia uwagę obserwatorów na prezentacji osoby na mównicy. Nasze mównice z plexi mogą znaleźć skromne miejsce między innymi na takich wydarzeniach, jak:

   • Prezentacje komitetów wyborczych
   • Kongresy (nie tylko polityczne)
   • Uroczystości szkolne, licealne, studenckie
   • Uroczystości zakładowe, w miejscach pracy
   • Punkty kulminacyjne pochodów, protestów, pikiet
   • Śluby oraz wesela
   • Spotkania rodzinne lub przyjacielskie po latach
   • Spotkania biznesowe

   Niektórym może się wydawać, że mównica plexi to kosztowny wydatek oraz formy pochłaniające krocie nie tylko na wykonanie, ale także procesy montażowe. Nic bardziej mylnego! Nasze mównice, podobnie jak i części do mebli z pleksy, są dostępne w bardzo korzystnej opcji cenowej. Wystarczy zapoznać się z naszymi produktami na oficjalnej stronie internetowej, by zobaczyć, że wybrana forma z plexi może przenieść się ze świata marzeń do świata rzeczywistego!

   Największe zalety mównic z pleksi

   Dostrzec możemy je już przy pierwszym kontakcie z tymi ciekawymi formami przemysłowymi. Do najczęściej wymienianych przez naszych Klientów zalet mównic, których głównym materiałem jest plexa, należą:

   • Stabilność formy – mównice można stawiać bez obaw na podłożu wszelkiego rodzaju, także w plenerach, pod warunkiem, że jest ono równe i twarde
   • Przejrzystość formy – różne gatunki pleksy w połączeniu z elementami metalicznymi dają finalny efekt elegancji eksponowanej przez produkt użytkowy do aranżacji w przestrzeni
   • Łatwość w montażu i demontażu – prace montujące lub rozbudowujące mównice zajmują rekordowo krótki czas
   • Odporność na czynniki zewnętrzne (zabrudzenia, zadrapania, pęknięcia, zarysowania, ubytki techniczne)
   • Łatwość w eksponowaniu bez stosowania dodatkowych środków lub przy zastosowaniu efektów świetlnych lub innych, mających podkreślić dodatkowo unikalność formy oraz rangę sytuacji, w której jest ona stosowana

   Mównica plexi – jak zamówić?

   Jako renomowany producent plexi, cieszący się zainteresowaniem i popytem na produkty nie tylko w kraju, ale także za granicą, zapraszamy do odwiedzin na naszej oficjalnej stronie internetowej. Znajdziecie tam nie tylko oryginalne pomysły na mównice skonstruowane tak, by odnalazły się na każdego typu uroczystości, ale także szereg elementów pod wyposażenie mieszkania, domu oraz biura.

   Masowa produkcja pleksi pod naszymi skrzydłami dotarła już do setek tysięcy Użytkowników pragnących zmienić miejsca swojego codziennego życia oraz miejsca uprawiania kariery zawodowej. Biura, gabinety, poczekalnie z elementami przezroczystymi niezwykle silnie zyskują na wystroju, a wszystko to dzięki prostej strukturze plexi. Warszawa to główna siedziba naszej firmy, ale otwarci jesteśmy jak najbardziej na współpracę z innymi miastami na terenie całego kraju!

   Tworzenie unikalnych kształtów na miarę naszych czasów!

   Inwestowanie w wyroby z pmma staje się prawdziwym strzałem w dziesiątkę wszystkich firm pragnących podnieść komfort pracy oraz prezentacji na oficjalnych forach podczas spotkań publicznych. Nasze mównice oraz elementy wyposażenia stały się symbolem wyższej klasy, odbiegającej w znacznym stopniu od tego, co zostało ogólnie zaakceptowane na przestrzeni lat – i to całkiem niesłusznie. Nasze formy z pmma mają lekkość, której nie odda ani drewno, ani metal, ani wszelkie materiały zastępcze.

   Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do składania zamówień na nasze produkty z wysokiej jakości pleksi. Są one w stanie sprawić, że wystroje pomieszczeń gospodarczych zmienią się diametralnie, a każde wydarzenie publiczne zdobędzie elegancką oprawę. Przekonajcie się sami, jak wiele zalet ma pleksa!

   Zamów wykonanie mównic z plexi!

   Jeśli chcą Państwo zamówić mównice z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!