Wizytowniki Z Plexi/Pleksi Warszawa

Wizytowniki z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych wizytowników z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Wizytowniki z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Przed tym przysłowiem nie można uciec. Prowadząc firmę również musimy mieć na uwadze, że klienci w pierwszym odruchu zwracają uwagę na wizerunek firmy. Dopiero kolejnym krokiem jest spotkanie z klientem i negocjacje. No chyba, że wizerunek firmy w kliencie nie wzbudzi zainteresowania i klient pójdzie do konkurencji. Jak stworzyć wizerunek firmy, by wzbudzać zaufanie i przyciągnąć klientów?

  Prowadząc firmę możemy troszczyć się o klientów. Pracować dla nich na 100 %. Starać się sprostać ich wymaganiom. Niestety to wszystko nie wystarcza. Walcząc o klienta musimy stworzyć wizerunek partnera godnego zaufania.

  Reklama przed wszystkim

  Niezależnie od tego jaką działalność prowadzimy musimy pokazać światu i naszym klientom, że istniejemy. I przede wszystkim, gdzie nas znaleźć. Do tego niezbędna jest reklama. Wizytownik reklamowy, szyld, czy kaseton musi być widoczny, by klient trafił do nas bez problemu. Nasza reklama musi krzyczeć, że jesteśmy gotowi przyjąć klienta.

  Z tego zadania bardzo dobrze wywiązują się reklamy z pleksi. Dzięki cechom, jakie posiada to tworzywo, można je formować w dowolne kształty oraz rozmiary.

  Co dalej?

  W dzisiejszym świecie biznesu niezmiernie ważne są wizytówki. Klient, który się u nas pojawi chce otrzymać naszą wizytówkę. Do tego również musimy być przygotowani.

  Elegancki wizytowniki

  Niezależnie od tego jaką działalność prowadzimy na biurku musi stać wizytownik, w którym będą wizytówki dla klientów. Jako wizytowniki na biurko idealnie sprawdzają się wizytowniki z pleksi.

  Wizytownik na biurko z plexi może być wykonany zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Producent Warszawa jest w stanie wykonać wizytownik na stół dokładnie taki, jaki idealnie będzie komponował się z wystrojem wnętrza. Ważne jest, by w wyborze wizytownika kierować się estetyką i stylem, który będzie tworzył idealną całość kompozycyjną z resztą aranżacji biura.

  Pleksi jest materiałem, który dzięki swej transparentności idealnie wpisuje się w każdy design. Świetnie współgra z biurem, które będzie nowoczesne, ale i rustykalne, bądź industrialne.

  W zależności od potrzeb wizytownik na biurko może być dostosowany do osobistych preferencji zamawiającego. Wizytownik dwustronny, jednostronny, mały, czy duży – wszystko zależy od indywidualnych uzgodnień z producentem. Wizytownik zrobiony na zamówienie będzie idealnie dostosowany rozmiarowo do potrzeb klienta. Dzięki temu wizytówki zrobione na wymiar będą uporządkowane i będą ozdobą biurka, a nie bałaganem do ogarnięcia.

  Nie tylko do biura

  Przyjęło się, że wizytowniki z pleksi świetnie sprawdzają się w biurach. Nie jest to jedyne miejsce, gdzie spełniają swoje zadanie. Salon kosmetyczny, czy fryzjerski również musi mieć elegancką ladę, na której jest umieszczony wizytownik fryzjerski.

  Salon kosmetyczny nie może pozwolić sobie na utratę klientek tylko i wyłącznie dlatego, że pod ręką nie będzie miał wizytówek, które natychmiast wręczy klientce.

  Jak widać niezależnie od działalności, którą się zajmujemy wizytowniki na drzwi, czy na biurko jest niezbędny, by klient mógł nas zapamiętać. Elegancki wizytownik z plexi pozwoli zapanować nad wizytówkami, które muszą być uporządkowane i zawsze muszą być w zasięgu reki, by wręczyć ja klientowi. Często wizytówka decyduje o kolejnym zleceniu, o kolejnym kliencie, który przypomni sobie o firmie w kluczowym momencie.

  Zamów wykonanie wizytowników z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić wizytowniki z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!