Urny Z Plexi/Pleksi Warszawa

Urny z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych urn z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Urny z plexi i skrzynki z tworzyw sztucznych na zamówienie

  Ważne wydarzenia, podczas których za pomocą oddawania głosów wybiera się określoną władzę, decyduje się o zmianach w jakichkolwiek strukturach, rozstrzyga konkursy, czy wypełnia ankiety, wymagają zastosowania odpowiednich nośników informacji. Nie zawsze da się tego dokonać za pomocą nowoczesnych technologii i urządzeń cyfrowych. W tych wypadkach powrócić musimy do tradycyjnych form gromadzenia i przechowywania informacji, dzięki którym dochodzi do określonego wyniku.

  Nasza firma wykonuje z plexi różnorodne elementy. Wszyscy dotychczas korzystający z pleksi naszego wyrobu bardzo chwalą sobie ponadprzeciętną jakość i wytrzymałość naszych wyrobów. Różnej grubości oraz także barwy pleksa służyć może jako materiał, z którego wytwarza się urny o szerokim przeznaczeniu. Efektowna plexa, przeznaczona na urny, w niczym nie ustępuje walorami technicznymi pleksom, z pomocą których wytwarza się eleganckie elementy we współczesnych wnętrzach.

  Pleksa a szkło – podobieństwa i różnice

  Często spotykamy się z zapytaniami: „Czym różni się w praktyce pleksa od szkła?” Odpowiedź nie wymaga długiego szukania, bowiem nasunie się nam już przy bezpośrednim kontakcie z tymi dwoma materiałami. Plexiglas w całości składa się w komponentów tworzyw sztucznych, plastiku. Nie można zapomnieć o najważniejszej zalecie – pleksiglas jest zdecydowanie tańszy od szkła! Fakt ten najbardziej przemawia za jego zakupem.

  Praktyczny pleksiglas w wyglądzie bardzo przypomina taflę szklaną, do tego jest mniej narażony na zarysowania. Może się pochwalić także intensywny i efektownym połyskiem.

  Technologia, z jaką jesteśmy zaznajomieni na najwyższym poziomie badawczym i wykonawczym, pozwala na uzyskiwanie bogatych formatów pmma o zróżnicowanych grubościach. One także mogą być przeznaczone na późniejsze urny. W zależności od potrzeby, można zamówić u nas urny z delikatną, błyszczącą strukturą lub urny matowe, z lekko „przydymionego” materiału. Taki efekt też może zrobić pozytywne wrażenie na Zamawiających dany produkt!

  Dlaczego urny z plexi?

  Efektowne urny z plexi wprowadzają zupełnie nową jakość estetyczną. We wszystkich instytucjach właśnie urny z pleksi powinny zastąpić klasyczne i nieco podniszczone urny drewniane, które w większości przypadków tylko straszą swoim wyglądem. Na ważne wydarzenie warto przygotować formę dyskretną i elegancką, oznacza ona także pewien stopień szacunku dla głosujących, o czym trzeba pamiętać. Zamiast odrapanych, drewnianych skrzynek, świetnie sprawdzi się skrzynka z plexi. Warszawa jest miastem, w którym mieści się dział handlowy naszej firmy. To tutaj trafiają wszelkie zamówienia kierowane z zewnątrz i przekazywane są do dalszych realizacji, już w rękach naszych Specjalistów.

  Rodzaje urn które produkujemy na zamówienie:

  • Urny do losowania – bardzo przydatne w sytuacjach przeprowadzania loterii, gdzie całą zabawę wieńczy wybór zwycięzcy poprzez klasyczne losowanie zgłoszeń
  • Urny konkursowe – pomocne w konkursach o szerokiej rozpiętości tematycznej, można do nich zbierać prace plastyczne, pisemne, jak i opinie oraz głosy wewnętrznego jury, które ma za zadanie główne postawione wybór zwycięzcy w danej dziedzinie
  • Urny wyborcze – praktyczne na czas przemian politycznych, mieszczące liczne dokumenty w postaci głosów wyborczych na danego polityka czy przedstawiciela lokalnej władzy
  • Urny do głosowań – o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, używa się ich wszędzie tam, gdzie drogą wyboru określić trzeba przedstawiciela upoważnionego do wykonania ważnego zadania dla całej grupy społecznej lub pracowniczej
  • Urny na ankiety – świetnie odnajdujące się w biurach i urzędach, mieszczą wiele druków ankiet o dowolnej tematyce, przeznaczonych dla szerokiego grona konsumentów
  • Urny skarbonki – proste formy, idealne na sytuacje, gdy oddawany w jakiejś sprawie głos powinien być jak najbardziej dyskretny, zdarza się często, że wykorzystywane są do gromadzenia pieniędzy na szczytne cele w firmach, sprawdzają się znakomicie
  • Urny przezroczyste – efektowne forma, w której widać wszystko to, co wrzuca się do środka, przeznaczone są na informacje umieszczone w kopertach lub na kartkach zgiętych w pół – jeśli chodzi o przekazywanie informacji poufnych.
  • Urna z plexi 30x30x30

  Co jeszcze oprócz urn?

  Asortyment naszej firmy nie składa się wyłącznie z urn, staramy się wdrażać wszystkie pomysły dotyczące współczesnego przetwarzania surowców sztucznych dla upiększenia codzienności oraz miejsc, w jakich wszyscy na co dzień żyjemy. Nasze wyroby z plexi występują coraz częściej także w formie:

  • Nośników reklamowych (kasetony, stojaki, szyldy, tabliczki pamiątkowe, statuetki, osobne litery lub całe napisy)
  • Elementów do przechowywania (kieszenie, organizery, pojemniki, pudełka oraz urny)
  • Gadżetów o przeznaczeniu ekspozycyjnym (cenówki, displaye, ekspozytory, gabloty, kubiki, podstawki, prezentery, standy oraz wizytówki)
  • Elementów wyposażenia biurowego (meble, mównice, półki, regały, a nawet całe ściany)
  • Produktów o celach ochronnych (obudowy oraz przegrody)

  Zamów wykonanie efektownej formy z plexi, by wnieść zupełnie nową jakość techniczną i wizualną do swojego najbliższego otoczenia!

  Zamów wykonanie urn z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić urny z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!