Statuetki Z Plexi/Pleksi Warszawa

Statuetki z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych statuetek z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Statuetki z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Nagrody we wszelkich konkursach oraz ważnych wydarzeniach najczęściej dla podkreślenia odpowiedniej rangi przyjmują postać statuetek. Otrzymanie efektownie zaprojektowanej statuetki dodaje prestiżu zwycięzcy i posiadaczowi nagrody.

  Także i u nas, na specjalne zamówienie stworzyć można unikalne statuetki z plexi, w dowolnie wybranym kształcie. Są one wykonywane przy użyciu narzędzi z najnowocześniejszych technologii. Warto przyjrzeć się im z bliska, by docenić niepowtarzalność formy oraz wszelkie drobne szczegóły techniczne sprawiające, że to właśnie nasze statuetki z pleksi na tle konkurencyjnych produktów wyróżniają się najsilniej.

  Staramy się, by przybierały nie tylko formy klasyczne, ale także bardziej nowoczesne, z dodatkami w postaci podświetleń oraz elementów 3D. Obecnie to właśnie statuetki podświetlane led są absolutnie topowym produktem z naszej oferty statuetek. Nadają formie większego blasku, przez co wyróżnienie prezentuje się w większej glorii!

  Branże, dla których możemy przygotować różnorodne statuetki trudno wymienić jednym tchem. Jest ich przecież nieskończenie wiele.

  Statuetki na każdą okazję!

  Liczne okazje, na które przygotowujemy statuetki prezentują różny poziom znaczenia w życiu społecznym, niemniej staramy się, by każda wychodząca z naszej firmy statuetka z pleksi reprezentowała określony i niedościgniony poziom. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • Statuetki z podziękowaniem – takie formy najlepiej odnajdują się przy okazjach, gdy trzeba podziękować za współpracę ważnym aparatom, instytucjom, organizacjom wszelkiego typu. Podziękowania umieszczone są na przedniej części statuetek, tak, by były jak najbardziej widoczne. Podziękowania mogą być umieszczone w formie imiennej lub z nazwą danej organizacji lub formy.
  • Statuetki grawerowane – bardzo unikalne i dopracowane w każdym calu. Grawerowane elementy powstają przy pomocy pracy precyzyjnej maszyny grawerującej, dzięki czemu efekt finalny zachowuje najwyższą jakość. Grawer wytrzymuje upływ czasu i przez wiele lat prezentuje się czytelnie oraz elegancko.
  • Statuetki z nadrukiem – nadruk w formie przezroczystej naklejki. Umieszczona na powierzchni plexi prezentuje się wysoce estetycznie. Jest to jedna z najczęściej wybieranych opcji w naszej ofercie.
  • Statuetki reklamowe – formy nastawione na optymalny przekaz informacji. Mają silne funkcje komercyjne. Liczy się tu nie tylko forma wizualna, ale także maksymalne zagospodarowanie powierzchni na umieszczenie ważnych komunikatów, mających służyć promocji.

  Zastosowanie statuetek

  Może być bardzo szerokie. Statuetki z pleksi kojarzą się nam wszystkim z wielkimi uroczystościami, gdzie doceniana jest praca ludzi w różnych branż. Nasze statuetki od lat otrzymują ważne osoby publiczne, a także osoby niekoniecznie pojawiające się na pierwszych stronach gazet. Plexa wykorzystywana na statuetki trafia w formie symbolu nagrody między innymi w ręce:

  • Działaczy sportowych
  • Artystów
  • Ludzi biznesu
  • Instytucji charytatywnych
  • Sportowców
  • Prywatnych przedsiębiorców
  • Przedstawicieli korporacji
  • Dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów

  Statuetka w produkcji

  To wcale nie taka prosta sprawa. Zanim projekt zostanie przekazany do realizacji, najpierw trzeba przyjrzeć się wszelkim aspektom technicznym oraz wizualnym. Jeśli projekt zostaje zatwierdzony i wedle naszych specjalistów zostaje uznany za możliwy do wykonania – zostaje wybrana pleksa na jego wykonanie. Nasze statuetki bowiem wykonywane są z różnych gatunków plexi. W ofercie posiadamy plexiglas nie tylko klasyczny, przezroczysty.

  Dla podniesienia rangi statuetki oraz jej aspektu wizualnego możemy na życzenie Klientów zastosować także pleksiglas kolorowy, o szeroko skonstruowanych barwach. Dzięki temu łączenie pmma może odbywać się w jeszcze bardziej ciekawy i nowatorski sposób! Kolorowe, przepełnione połączeniami barw statuetki naprawdę robią wrażenie na odbierających. No i trzeba przyznać, że ciekawiej prezentują się na półkach obok statuetek przezroczystych, w większej ilości trudnych do odróżnienia.

  Z maszyny do maszyny, z rąk do rąk…

  Projekty statuetek z plexi Warszawa przed rozpoczęciem całego procesu technologicznego opracowywane są w najnowocześniejszych programach grafiki przestrzennej 3D. Dzięki takiemu technicznemu podejściu udaje się uniknąć wielu konstrukcyjnych błędów. W przeciwnym wypadku naprawa uchybień zabrałaby niepotrzebne ilości czasu, a nam, cieszącym się od lat mianem „zaufany producent plexi” szczególnie zależy na tym, aby nikogo nie zawieść.

  Efekty, jakie daje produkcja plexi w naszym zespole nie dają na siebie długo czekać. Wraz ze statuetkami do rąk Odbiorców trafiają także tak imponujące rozwiązania, jak ekspozytory, gabloty oraz cała gama innych produktów, bez których trudno sobie wyobrazić współczesny rynek komercyjny. Nasza plexi na zamówienie pozwala spełnić naprawdę wiele marzeń dotyczących pozyskiwania i otrzymywania nowatorskich rozwiązań produktu przemysłowo – dekoracyjnego. Złóżcie zamówienie już dziś, a przekonacie się, jak ważną częścią każdej imprezy zwieńczonej rozdawaniem nagród oraz wyróżnień są nasze propozycje techniczne!

  Zamów wykonanie statuetek z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić statuetki z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!