Kasetony Z Plexi/Pleksi Warszawa

Kasetony z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych kasetonów z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Kasetony z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Współczesne szyldy reklamowe od dłuższego czasu przybierają formę kasetonów. Mogą być one podświetlane lub klasyczne, ale zawsze stanowią produkty wysoce dopracowane pod względami ogólnie przyjętej estetyki. Wśród naszych wyrobów o przeznaczeniu identyfikacyjnym i reklamowym można także znaleźć kasetony z plexi. Mogą mieć one skromne kształty i formy, ale najefektowniej prezentują się, gdy opracowane zostają w rozmiarach burzących wszelką przeciętność.

  Nowatorsko zaprojektowane kasetony z pleksi Warszawa stają się nie tylko nośnikiem identyfikacji reklamowej, ale także elementem krajobrazowym ulic polskich miast. Montuje się je zazwyczaj tuż przy wejściach do siedzib różnych instytucji, obiektów gospodarczych.

  Ich celem jest upiększenie przestrzeni publicznej, a także udostępnianie informacji, że to właśnie w danym miejscu znajduje się ten obiekt, który w danym momencie jest poszukiwany. Barwne kasetony reklamowe na dobre zastąpiły już tradycyjne szyldy, często poniszczone i po latach silnej eksploatacji – wyblakłe i nieczytelne.

  Kto może skorzystać z ofert kasetonów z pleksi?

  Z oferty skorzystać mogą wszyscy, którzy chcą, by ich usługi oraz lokale uprawianej działalności jeszcze bardziej wyróżniały się na tle konkurencji. Nasze kasetony reklamowe z plexi trafić mogą w ręce między innymi:

  • Instytucji bankowych
  • Drobnych przedsiębiorstw usługowych
  • Gabinetów odnowy biologicznej
  • Lokali gastronomicznych i pubów
  • Biurowców
  • Domów kultury i kin
  • Bibliotek i wszelkich innych instytucji o charakterze kulturalnym
  • Gabinetów lekarskich
  • Atelier fryzjerskich
  • Salonów samochodowych

  Reklama nazwy przedsiębiorstwa jeszcze bardziej wpadać będzie w oko potencjalnemu Odbiorcy usługi, gdy kasetony reklamowe led świecić będą delikatną lub intensywną poświatą światła. Błędem jest myślenie, że kasetony podświetlane to kosztowny wydatek, ponieważ wykorzystywanie w nich energii świetlnej generuje bardzo wysokie koszty zużycia prądu.

  Także kasetony świetlne 3d, dostępne w naszej ofercie, pozwalają na znaczne uatrakcyjnienie miejsca, gdzie pracujemy na co dzień! Zastosowanie wysokiej jakości pcv w kasetonach sprawia, że są to produkty w pełni bezpieczne w zasilaniu. Do tego ich silną zaletą jest odporność na wszelkie czynności zewnętrzne.

  Podział kasetonów i technika montażu

  Podstawowo dzielimy kasetony z plexi na dwie grupy:

  • Zewnętrzne – do montowania na zewnątrz pomieszczenia gospodarczego, zazwyczaj tuż przed drzwiami wejściowymi.
  • Wewnętrzne – mają charakter czysto reklamowy i montowane są wewnątrz pomieszczenia gospodarczego. Najczęściej w punkcie centralnym prezentują powiększone logo danej firmy.

  Czy specyficzny kształt kasetonu z plexi może także stanowić pewną formę reklamy? Oczywiście, że tak! Rozbudowane opcje kształtów pozwalają na szerokie zastosowanie kasetonów różniących się od siebie warunkami technicznymi. Tak więc, w zależności od potrzeby oraz gustu estetycznego, można u nas zakupić kasetony wypukłe, płaskie, okrągłe, czy owalne.

  Na szczególne zamówienie jesteśmy też skłonni opracować specjalne projekty, jakich nie ma jeszcze w oficjalnym obiegu – o ile będzie to możliwe ze względów technicznych. Bardzo lubimy takie wyzwania i zawsze staramy się wyjść z nich obronną ręką.

  Z racji, że pleksiglas wykorzystywany przez nas do tworzenia kasetonów charakteryzuje się zróżnicowaną grubością, możemy uzyskiwać kasetony z pleksi o szerokiej rozpiętości wymiarów ścian przednich i bocznych. Oferujemy formy dyskretne i cienkie lub bardziej rozbudowane i jeśli chodzi o montaż – wymagające nieco większego nakładu pracy. Ale jak najbardziej warto ponosić wszystkie te trudy, ponieważ zadowolenie naszych Klientów jest dla nas największą nagrodą!

  Kasetony na zróżnicowane gusta Odbiorców

  Każdemu odpowiada inna plexa. Jedni decydują się na to, by została wykorzystana pleksa w pełni przezroczysta, innym z kolei odpowiada szersze zastosowanie koloru. Rozumiemy wszystkie te oczekiwania i staramy się jak najefektywniej wychodzić im naprzeciw.

  Kasetony ledowe są jednym z najbardziej energooszczędnych wynalazków współczesności. W tej chwili zdominowały już na dobre cały rynek reklamowy. Mogą przybierać formę stojącą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by były także podwieszane na ścianę. Jeśli szyld umieszczony na powierzchni roboczej ma być biały – wybiera się kasetony czarne. W przypadku ciemnych szyldów sprawa ma się dokładnie odwrotnie.

  Odpowiednio przetworzony plexiglas pozwala na to, by niestraszne dla każdej opracowanej formy kasetonu były stale zmieniające się warunki pogodowe. Technologia wytwarzania pmma zadbała o to, by kasetony po zamontowaniu mogły cieszyć swoim pięknem przez bardzo wiele lat.

  Zamówienie

  Zamówcie już dziś efektowne kasetony dla siedzib Waszych firm! Tworzymy naprawdę unikalne formy reklamowe z plexi. Warszawa jako malownicze miasto, pełne wyszukanych szyldów – jest na to najlepszym dowodem.

  Jako szeroko znany i ogólnie dostępny producent plexi dbamy o to, by produkcja plexi dążyła do tego, by w nasze produkty reklamowe zaopatrzona została każda możliwa hurtownia plexi na terenie całego kraju. Dysponujemy nie tylko kasetonami tworzonymi na bazie schematów. Na zamówienie z naszej plexi stworzyć można dowolny kaseton – nawet ten najmniej oczekiwany! Na wymiar z plexi wykonać można wiele zaskakujących form!

  Zamów wykonanie kasetonów z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić kasetony z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!