Meble Z Plexi/Pleksi Warszawa

Meble z plexi Warszawa i cała Polska

Oferujemy wykonanie różnorodnych mebli z plexi, zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

 • Wypełnij formularz, prześlij plik Twojego projektu lub zleć nam jego wykonanie.
 • Przygotujemy wycenę i odpowiemy w ciągu 24h.

biuro@plexiwarszawa.pl

Formularz wyceny

Potrzebujesz wyceny? Specjaliści czekają na Twoją wiadomość.

  Opis zlecenia*

  Adres email*

  Wypełniając powyższy formularz, Wyrażasz zgodę na kontakt i przesłanie oferty
  oraz akceptujesz Politykę Prywatności.

  Galeria Realizacji

  Meble z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

  Nowoczesne rozwiązania sprzedażowe wymagają tego, by produkty były odpowiednio zaprezentowane, wyeksponowane i zauważone przez potencjalnych klientów. Dobra prezentacja na pewno pomaga zainteresować, zaciekawić klientów. Wszystko, co znajduje się na poziomie wzoru na pewno tez wzbudza większa ciekawość, dlatego tez tak popularne są dziś wszelkiego rodzaju meble z plexi (meble z pleksi). Tego typu meble z tworzywa sztucznego mają wiele zalet, przez co też coraz częściej wybierane są podczas różnego rodzaju targów i imprez.

  Meble z tworzywa sztucznego – zalety

  Meble z plexi (meble z pleksi) cechują się ogromną wytrzymałością, lekkością i bardzo dobrymi i właściwościami, nawet podczas długotrwałego użytkowania. Są lekkie, co też sprawia, że dużo łatwiej się je transportuje, przenosi i składa. Coraz częściej tego typu meble wykorzystywane są w domach. Przez wielu uznawane są za niezwykle innowacyjne, nowoczesne elementy wystroju wnętrz. Ich zaletą jest łatwość użytkowania, czyszczenia, lekkość oraz to, że mogą być wykonywane w różnych formach i kolorach. Zaleta pleksi jest bowiem to, że można ją bardzo łatwo formować, poddaje się obróbce. Co więcej, wielu producentów (np. producent Warszawa) przygotowuje różnego rodzaju meble z plexi na zamówienie. To sprawia, że klient może sam zdecydować jaki rodzaj mebla i o jakich wymiarach chciałby sobie zamówić. Meble zrobione są na wymiar, także tu nie ma obawy, że mebel nie zmieści się do danej przestrzeni.

  Co można zrobić z pleksi?

  Jeszcze kilkanaście lat temu meble z tworzywa sztucznego kojarzone były z brakiem gustu i niskim nakładem finansowym. Kiedy jednak meble z pleksi zostały coraz częściej wystawiane na międzynarodowych targach, przyszedł moment, że i one ujrzały inne światło i nagle stały się popularne. I jak się okazuje pleksi jest niezwykle wdzięcznym materiałem, a meble z tego tworzywa uznawane są dziś za bardzo nowoczesne.

  Nowa moda na pleksi

  Dziś z pleksi tworzy się różnorodne produkty: od form codziennego użytku, poprzez produkty wielkogabarytowe, dekoracje, a nawet kompleksowe wyposażanie wnętrz prywatnych, biurowych czy publicznych. Co więcej, z pleksi tworzy się nawet elementy oświetleniowe, a także te stojące i wiszące. Producenci specjalizujący się w meblach z tworzywa sztucznego są w tanie przygotować także specjalne podwieszane konstrukcje. Materiał t en bowiem na stałe zagościł w społeczeństwie. Dobre jakościowo materiały sprawiają też, że wytworzone z nich meble są mniej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zarysowania, matowienie czy pęknięcia. A to z kolei sprawia, że materiał ten jest tak lubiany.

  Zamów wykonanie mebli z plexi!

  Jeśli chcą Państwo zamówić meble z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!