Idealny sposób na zorganizowanie wizytówek przy pomocy plexi

Plexi to tworzywo sztuczne, przeźroczyste i bardzo plastyczne. Jest przy tym trwałe i mocne, z łatwością daje się ciąć i kształtować. Płytę plexi najczęściej wykorzystuje się w reklamie, gdzie robi się z niej różnego rodzaju banery, witryny, plafony, wizytowniki i organizery na wizytówki czy ulotki. Tego rodzaju organizery są odporne na UV i są doskonałym miejscem do eksponowania wizytówki.

Po co wizytowniki?

Porozrzucane wizytówki są już dzisiaj passe, stojący na biurku wizytownik z plexi nie tylko uporządkuje wizytówki ale także nada, osobie pracującej przy danym biurku profesjonalizmu i dystynkcji. Przy pomocy plexi oferowane są przeróżne wzory wizytowników, które są białe, przeźroczyste lub nawet czarne, ponieważ płyta PVC daje się doskonale barwić. Wizytownik na biurko to najbardziej popularny wzór. Trudno zresztą wyobrazić sobie szefa firmy, siedzącego za biurkiem, na którym nie ma wizytownika z jego wizytówkami do rozdawania. Ładnie wyeksponowane wizytówki wystawiają dobrą opinię danej firmie, która potrafi dbać o wyeksponowanie swoich danych.

Proponowane wizytowniki na biurko mogą być przystosowane do jednej lub kilku wizytówek, mogą być kaskadowe, pionowe, poziome lub z wywiniętą stopką. Tego rodzaju wizytowniki z plexi doskonale pomogą wyeksponować i ułożyć wizytówki podczas rożnego rodzaju imprez oraz konferencji i targów branżowych.

A jak, przy pomocy plexi, zorganizować wizytówki w urzędach, biurach?

Plexa jest na tyle plastycznym materiałem, że można z niej bez problemu, przy odpowiednich sposobach cięcia i możliwości klejenia, zrobić różnego rodzaju wizytowniki stojące jak i wizytowniki wiszące.

Wiszące wizytowniki z plexi można powiesić w miejscach najczęściej uczęszczanych. Do ścian mocuje się je przy pomocy specjalnej bezbarwnej taśmy. Wizytowniki mają po bokach uszka, dzięki którym nie ma możliwości by włożone tam wizytówki, mogły wypaść.

Dlaczego z plexi?

Wizytowniki to małe produkty ale bardzo funkcjonalne. To dzięki nim można wyeksponować wizytówki, które będą porządnie ułożone i ładnie wyeksponowane. Plexa to materiał dobry do utrzymania go w czystości, na wykonanych z niej wizytownikach nie widać miejsc zginania czy klejenia. Można również bardzo dobrze wizualnie, dopasować odpowiedni kolor czy wzór wizytownika do rodzaju i koloru wizytówek.

Rate this post